reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

also...ja jestem w trakcie robienia badan odnosnie zespolu antyfosfolipidowego...najgorsze jest to ze na wynik przeciwciał przeciw beta 2 glikoproteinowych czeka sie 90 dni!!
poza tym te badania sa mega drogie...za komplet zapłaciłam ponad 600 zł!!
 
reklama
Witam was kobietki...
Ja dzisiaj byłam u lekarza na kontroli z wynikami badania histopatologicznego i na szczęście wszystko jest ok. Ginekolog zrobił mi usg i powiedział, że jest ładnie wszystko czyściutko...:tak: i dodał, że jestem taka szczupła że mógłby mnie na wylot prześwietlić ;-) :-D a co najważniejsze powiedział, że jeśli będę gotowa psychicznie to już w lipcu moge zacząć staranka o dzidziusia (nawet już mi przepisał kwas foliowy żebym zaczęła brać w czerwcu)







Mama Aniołka-02.04.2008r
 
Cyprysiowa trzymam za Ciebie kciuki... Musi byc wszystko dobrze. Ja tez brałam duphaston ale niestety i tak straciłam swoje maleństwo.... Mam nadzieję, że z Tobą będzie inaczej-bądz dzielna!!! Pozdrawiam







Mama Aniołka-02.04.2008r
 
:sorry2:witam wszystkie panie!!! Jak samopoczucie???...U mnie szałowo...weekend przespałam prawie w całości...dziś od rana lekarze...norma...w piątek ponowne usg i badanie krwi...i dalej wisze w powietrzu...nic się nie dzieje:no:...ja chyba oszaleje:baffled:
 
cyprysiowa kciuki zacisnięte i tak jak pisały dziewczyny plamienie nie musi oznaczać najgorszego

muffy JAK JA SIE ZA TOBA STESKNILAM strasznie się cieszę że jsesteś miałam do ciebie pisać na nk ale prąd zabrali:angry::baffled: a potem poszłam do pracy.
Super wiadomośc z nowym domkiem czeka cię urządzanie a to bardzo przyjemne zajęcie:-):tak:
I zaglądaj do nas jak tylko masz chwilkę

mirka no to masz trening za darmo:-D:-D:-D
 
widze ze wczoraj dosc wczesnie wszystkie poszłyscie spac!!
ja tez padłam o 22.30!
a dzis za skarby swiata nie mogłam wstac...a zaraz ide do biura
bede popoludniu to pocztam co stworzylyscie..
buziole
 
:blink:Cześć wszystkim! Nie wiem dlaczego ale dziś wstałam jakaś odmieniona...wypoczęta,pełna enargii i zapału...:happy:stwierdziłam że nie może być ciągle źle i kiedyś to się skończy...dziś ide po zwolnienie do lekarza bo nie chce wracać do pracy przed piątkiem aż będe miała pewność że wszystko jest OK :rofl2:...nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale dziś śnił mi się mój maleńki aniołek że tuliłam go do serducha...i...wiem że on ze mną jest...dlatego jest mi lżej:tak:
 
reklama
witajcie,
cyprysiowa trzymam kciuki musi być dobrze:)
Moje drogie mam pytanko jak długo po zabiegu występowało krwawienie u mnie mija tydzień i chyba jest koniec aczkolwiek czuję takie ciągnięcie w brzuchu nie wiem czy to normalne.

pozdrawiam wszystkich:)
 
Do góry