reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej! Ja poroniłam 17.03.2008 ale śledzę Was od dłuższego czasu. Cieszę się że jest takie forum gdzie nie czuje się sama.Jestem już po @:szok: ale nie przebiegała tak jak u Was aż tak boleśnie. Dostałam zielone światło już za miesiąc.Nawet nie wiecie jaką dałyście mi siłę aby przejść to wszystko. Pozdrawiam.:-)
 
Witajcie!!!!!
Mam ważną sprawe. Jestem 3tyg po zabiegu a dzisiaj miałam z moim facetem mały wypadek podczas seksu ześlizgnęła mu się gumka i cała została mi w środku. Myślicie, że moge zajść w ciążę??? Jak z tymi dniami płodności??? Proszę was niech mi ktoś pomoże...
 
Hmmm, Malutka... stalo sie. Jesli jestes 3 tyg po zabiegu i nie mialas jeszcze @ to trudno powiedziec w ktorej fazie jestes... Nie mierzysz temperatury, prawda? A czy odczuwasz owulacje (np. bol w podbrzuszu?)
A jaki mialas sluz ostatnio? Czy wygladal na plodny (sliski, ciagliwy jak kurze bialko?).
Mysle jednak, ze prawdopodobienstwo jest niewielkie wiec sie nie denerwuj.

Pisaly na BB dziewczyny, ktore zaszly w ciaze nie doczekawszy pierwszej @ po zabiegu i urodzily zdrowiutkie malenstwa (jedna nawet gdzies na tym watku) chociaz lekarze rwali wlosy z glowy.
Mysle, ze organizm jest madry. Zajdziesz w ciaze, kiedy bedzie na to gotowy.
Trzymam kciukasy, zeby wszystko sie skonczylo pomyslnie. Dobranoc
 
anesto witaj u nas szkoda że spotykamy się ze względu na taką tragedie ale pisz do nas jak najczęściej to naprawdę pomaga a my ci wyślemy mnóstwo pozytywnej energii

szafirek ja też mam synka Kacperka i urodziny ma jutro. a zaglądałś na kwiecien 2005? zapraszam

modroklejka
to skarb mieć siostre i przyjaciółkę w jednym zycze miego weekendu

milgak
miłej zabawy

maggie mirka dilajla malutka :-):-):-):-)

allaa zdecydowanie idzie ku lepszemu:-)
 
Witam Was dziewczynki wieczorna pora po pracowicie spedzonym dniu. Pranie, sprzatanie i poprawianie klasowek :baffled:

ANESTO Witaj! Bardzo Ci wspolczuje Twojej straty. Dobrze, ze @ przyszla i staranka tuz, tuz[/quote]

Witam ja na chcwilę, chcę życzyć wszystkim udanego weekendu, zaraz mam gości - Urodziny Kacperka :)
Pozdrawiam :)
Wszystkiego dobrego dla syneczka i gratulacje dla mamusi :-)

Witam :-)

Ja dziś na krótko. Wpadłam się przywitać, życzyć miłego weekendu i wspaniałego wypoczynku. Jedziemy dziś na wesele do koleżanki i mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić ;-)
Super! Milej zabawy, napisz jak bylo.

Dilajla, piękny wiersz

Zachciało mi się ogródka, więc mam

Ogrodek super sprawa. Jak tylko pojade sie do najdrozszego, tez bede dzialac. Pierwsze podejscie w najblizszy weekend :-D. Tez pewnie bede klela...


bedzie grill, sałatki, deserki...

Ale fajnie. I super, ze masz siostre. ja mam dwoch braci i to daleko (jeden w Lublinie, drugi w Krakowie) i brat to nie to samo,

JEZYK :-) Wszystkiego dobrego dla Kacperka! I dla mamusi Kacperkowej tez!

Czesc kobietki:)
Batonik hmmm ja dzis tez byłam w szpitalu i najciekasze usłyszałam od pielegniarki ,ze w sumie beta moge sobie robic prywatnie a nie przychodzic do szpitala.Kurcze sami kazali mi tam przychodzic a teraz cos marudza

Monikaa! Trzymaj sie!!!! Kiedys to sie wreszcie skonczy!


BATONIKU! To dobrze, ze beta spada! Trzymaj sie Kochana!!!:-)
kurcze zdenerwowałam sie :baffled: właśnie wróciłam z zakupów i znowu krwawię i nie wiem co mam zrobić wizytę mam wieczorem dodzwonić się nie mogę czy to ma sens iść na kontrole jak krwawię?
Nie wiem ale ostatnio jak się pierwszy raz kochaliśmy z mężem po zabiegu dostałam na drugi dzień @ i wczoraj też się kochaliśmy i dziś znowu zaczęłam krwawić
Od zabiegu jest już miesiąc
Czy wam też się tak zdarzyło?

Dilajla, nie mam pojecia! A moze to jakas nadzerka? A moze Cie zle wyczyscili? :baffled: NIe chce Cie straszyc ale na kontrole idz koniecznie idz! Nawet jak krwawisz, a moze zwlaszcza.... Ale pewnie to nic takiego. Organizm jest rozregulowany. Nie martw sie za bardzo :-)

znów jedziemy z mężusiem na mały wypoczynek

Baw sie dobrze ;-)

Cały dzień siedziałam i czytałam. Przełykałam łzy i się wzruszałam. Wiem, że nie jestem sama z tym bólem. Wasze historie dały mi nadzieję, że przyszłość będzie piękniejsza. Jestem spokojniejsza. Dziękuję Wam za to.

ALLAA Przytulam :-)

Mój mąż porysowal samochód, a ja zamiast krzyczeć się tylko uśmiechnęłam.
Idzie ku lepszemu.
NO wlasnie....faktycznie idzie ku lepszemu ;-)

Ale już się skończył, dziś rano @ przyszła :-D Zobaczymy teraz jak będzie się układała temperaturka :)

No TO wielkie gratki! Strzelilas sobie koniaczek? ;-)


Nie wiem jak to ze mną jest,ale im dłuższy czas mija od śmierci naszego synka,tym jest gorzej :-( Są dni,kiedy nie umiem sobie z tym wszystkim poradzić.Do tego dochodzą wieczne problemy z teściami :realmad:
Pojechałam więc dziś sama na cmentarz i nawet pomogło.Posiedziałam w ciszy,popłakałam sobie i wróciłam do domku wyciszona

Magda, Kochana, przytulam... Daj sobie czas na zalobe... duzo czasu. I tak uwazam, ze jestes superdzielna. Bardzo mocno Cie przytulam.

Pozostale dziewczynki sciskam mocno!!!! Milej niedzielki :-):-):-):-):-):-)
 
Dlaczegotak bardzo mi przykro z powodu śmierci babci, mnie też niedawno to spotkało- wiem co czujesz:-( Tulę cię bardzo mocno
 
Dlaczegotak - przykro mi i bardzo Ci współczuję :-( Ja też stracilam juz jedną i druga babcię.I rozumiem Cię.Przytulam Cię mocno.
Pozdrawiam goraco wszystkie dziewczynki.
 
Witam w niedzielny poranek.
Widzę,że dołonczyły nowe osoby :-( Trzymajcie się dziewczyny dzielnie!
DLACZEGOTAK jest mi bardzo przykro z powodu twojej babci :-( Ja niedawno straciłam dziadka i bardzo to przeżyłam :-(
Pojawiłam się dziś na forum,żeby pożegnać się z wami na jakiś czas :-( Nie wiem kiedy znowu będziemy mogły porozmawiać,mam jednak nadzieję,że jak najszybciej.Mamy z mężem przeprowadzkę i jeszcze inne sprawy,ale o tym opowiem jak się znowu "spotkamy".
Pozdrawiam gorąco :-)
 
reklama
Dlaczegotak, strasznie, ale to strasznie mi przykro. Na pocieszenie powiem Ci tylko, że tam gdzie jest teraz Twoja babcia, napewno jest jej lepiej, teraz przynajmniej nie cierpi. Cierpią Ci co pozostali... Kochanie, przytulam Cię mocno, Trzymaj sie i bądź silna....


Anesto, witaj, przykro mi z powodu Twojej straty, pisz do Nas dużo, zawsze wysłuchamy i pocieszymy, takie jest już to nasze forum:tak:

Mbieg, kochanie, szkoda, że nie będziesz mogła do nas pisać w najbliższym czasie, postaraj się szybciutko o internet:tak::happy:

Maggie, jeszcze dzisiaj mnie ręce bolą, a jutro od rana znowu idę ryć w ziemii:-)

Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :-);-) udanej niedzieli:-)
 
Do góry