reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję! Objawów jako takich nie, bo do terminu miesiączki mam jeszcze 5 dni, ale bolą mnie piersi, ciągnie w podbrzuszu i jajnik kłuje. No bete chcę zrobić, tylko nie wiem czy dzisiaj zdążę, a jak pójdę jutro po pracy, to w piątek mogę ją zrobić tylko rano, bo mam ślub i nie wiem właśnie.
Mega wcześnie kreska! Będziesz brała leki czy idziesz na żywioł? Ślub własny? ;)
 
reklama
Ja wylądowałam w szpitalu w 22tc i już nie było co ratować, bo szyjki nie było. Lekarka prowadząca mi niedopatrzyła, nie mierzyła, generalnie jakby mi się chciało to mogłabym pisać skargi, ale mi się nie chce już z tym paprać. Też miałam kroplówki na zatrzymanie porodu, ale cały czas miałam skurcze pomimo nich i po 48h ciągłej kroplówki lekarze stwierdzili, że i tak nie mam szans na doleżenie do 24 tygodnia, żeby było więcej szans. Dziecko urodziło się żywe, ale miało wylewy wcześniacze 3 stopnia, a my nie chcieliśmy uporczywej terapii.

ja tez po przedwczesnym w 21/22 tc. Jak zajdę to tez po prenatalnych mamy zakładać szew. Ja testować będę w sobotę ale już wmawiam sobie objawy 😂
U mnie na szczęście byla reka na pulsie to tak ku pokrzepieniu.
Ciaz mialam 7 w tym 4 poronienia mechaniczne wiec szyjka miala prawo szwankować. W szóstej ciazy szew byl q 21tc, a w 7 ciazy w 17tc i donosiłam obie. Wprawdzie porody były szybciej po zdjęciu szwu w 36 i 37tc ale to juz i tak było pieknie. Także powodzenia ♡ bedzie dobrze
 
Alkoholu i tak nie piję, a wesela nie robimy. Sam urząd, a po nim wyjeżdżamy na weekend do hotelu. Dziękuję! Mam nadzieję, że tak będzie 😊
podwojne gratulacje! 🥰 tez w czerwcu bralam slub, a kilka dni pozniej dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Swoja droga, moze ktos to przeczyta…te testy pinki sa do…robilam prawie codziennie zeby zobaczyc, czy jestem w ciazy. Na zrobionych 5 moze ze 2 wyszly pozytywne - robione w roznych dniach tygodnia, typu poniedzialek cien cienia cienia, wtorek, sroda nic, pojawil sie cien cienia w czwartek, a wyszlo na to, ze beta w ten sam dzien wynosila 32. A rzekomo maja czulosc 10. Strata pieniedzy 😁 pisze bo widze, ze Twoj test taki sam. A po poronieniu strach widzac slaba kreseczke jest.
 
podwojne gratulacje! 🥰 tez w czerwcu bralam slub, a kilka dni pozniej dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. Swoja droga, moze ktos to przeczyta…te testy pinki sa do…robilam prawie codziennie zeby zobaczyc, czy jestem w ciazy. Na zrobionych 5 moze ze 2 wyszly pozytywne - robione w roznych dniach tygodnia, typu poniedzialek cien cienia cienia, wtorek, sroda nic, pojawil sie cien cienia w czwartek, a wyszlo na to, ze beta w ten sam dzien wynosila 32. A rzekomo maja czulosc 10. Strata pieniedzy 😁 pisze bo widze, ze Twoj test taki sam. A po poronieniu strach widzac slaba kreseczke jest.
Test robiłam wczoraj i to był 22dc. W ogóle się nie nastawiam i trochę się stresuję. Boli mnie podbrzusze, a teraz jeszcze zobaczyłam 2 brązowe niteczki na papierze i mam już w sumie najgorsze myśli.
 
reklama
Hej Wam, jakiś czas temu poronilam- skończyło się lyzeczkowanie. Dzisiaj zrobiłam test i znowu jestem w ciąży. Jak to po stracie, boję się zacząć cieszyć i nie mogę uwierzyć... Teraz czekanie do 7 tyg żeby zobaczyć to serce
 
Do góry