reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej.
Aspekt jak tam na końcówce? Mam do Ciebie pytanie czy Ty w ciąży odstawiałaś inozytol czy brałaś dalej ?
Zabieram się za kupowanie supli i jakoś budżetowo chce do tego podejść :> bo nie wiem kiedy wyjdę na prostą.

Urlop już za mną, troszkę odpoczęłam chociaż się śmiałam,że te upały dobiły mnie przeokropnie. Wróciłam to zasypiałam na siedząco.
Ogólnie teraz samopoczucie średnie ale walczę. Moja ferrytyna zdechła. Tak się tymi wynikami przejmowałam,że nie wiedziałam czy mogę w ogóle myśleć w najbliższym czasie o staraniach ale wiecie co?chrzanić. Ja już prawie wszystko miałam super dobre, a wiadomo jak się skończyło.
Więc niech będzie co ma być.
Mieliśmy rocznicę i cieszyliśmy się sobą. Ale dziwnie mi wracać na 'stronę staraczkową'.

Jesteście tu jeszcze staraczki?
A jak się czujecie nasze ciężarne? wszystkie bez wyjątku ❤️
Ja to ten inozytol wręcz zaczęłam brać dopiero w ciąży. Chociaż ostatnio już zapominam. Sprawność ciała i emocje są już bardzo ciężkie, ale ginekologicznie ponoć OK.
 
reklama
Ja to ten inozytol wręcz zaczęłam brać dopiero w ciąży. Chociaż ostatnio już zapominam. Sprawność ciała i emocje są już bardzo ciężkie, ale ginekologicznie ponoć OK.
A to spoko, pomyślę o tym jako dodatku.
Cukrzyca dokucza mocno? Pewnie myślisz już tylko o porodzie? :)

Wymyśliłam sobie,że od przyszłego cyklu odstawię metę na trochę. Mam wrażenie,że jestem ciągle głodna przez nią. Albo teraz nie mogę wyjść z trybu wakacyjnego? :>
Po stracie zeszłam na 750 i wydaje mi się,że było lepiej.
Będzie trzeba jakieś krzywe zrobić blee.
 
Dziewczyny , wiem że temat był tu milion razy... Ale powiedzcie mi , który pakiet z test dna najlepiej zrobić ? Ten podstawowy na trombofilie ? Mam już mętlik w głowie 🙄
 
@sadness35 Udaje mi się ciągnąć tylko dietą cukrzycowa. Dziecko na ok. 50 centylu, przepływy dobre, więc jakoś idzie. Wiadomo, że juz bym chciała mieć spokój z tym mierzeniem...

@monika1708 Jeśli szukasz (Twój gin potrzebuje) podkładki pod refundację heparyny albo żeby trafić do specjalisty na NFZ, który zrobi dużo badań, to możesz robić testdna choćby dzisiaj. Jeśli jednak liczysz się z tym, że wszystkie badania będą płatne i chciałabys rozłożyc je w czasie, to moim zdaniem nie ma pośpiechu z tym panelem i lepiej wziąć się za diagnozowanie/wykluczanie konkretnych zaburzeń hormonów, krzepliwości, immuno.
 
@sadness35 Udaje mi się ciągnąć tylko dietą cukrzycowa. Dziecko na ok. 50 centylu, przepływy dobre, więc jakoś idzie. Wiadomo, że juz bym chciała mieć spokój z tym mierzeniem...

@monika1708 Jeśli szukasz (Twój gin potrzebuje) podkładki pod refundację heparyny albo żeby trafić do specjalisty na NFZ, który zrobi dużo badań, to możesz robić testdna choćby dzisiaj. Jeśli jednak liczysz się z tym, że wszystkie badania będą płatne i chciałabys rozłożyc je w czasie, to moim zdaniem nie ma pośpiechu z tym panelem i lepiej wziąć się za diagnozowanie/wykluczanie konkretnych zaburzeń hormonów, krzepliwości, immuno.
hormony i krzepliwość było robione , tu ok. Zanim zaszłam w udana ciążę to lekarz nas skierował na badania właśnie te co są w tym pakiecie..staramy się o rodzeństwo i już strata za nami eh
 
hormony i krzepliwość było robione , tu ok. Zanim zaszłam w udana ciążę to lekarz nas skierował na badania właśnie te co są w tym pakiecie..staramy się o rodzeństwo i już strata za nami eh
A ja gapa, przeczytałam, że pytasz "kiedy" zrobic. Nie sprawdzałam ostatnio w laboratoriach cen, ale testdna kiedyś wychodziło najkorzystniej cenowo a wyniki są honorowane przez lekarzy. Pytanie czy masz potrzebę sprawdzenia genów w kierunku celiakii, bo oni tam mają jeszcze pakiet trombo+celiakia
 
Hej.
Aspekt jak tam na końcówce? Mam do Ciebie pytanie czy Ty w ciąży odstawiałaś inozytol czy brałaś dalej ?
Zabieram się za kupowanie supli i jakoś budżetowo chce do tego podejść :> bo nie wiem kiedy wyjdę na prostą.

Urlop już za mną, troszkę odpoczęłam chociaż się śmiałam,że te upały dobiły mnie przeokropnie. Wróciłam to zasypiałam na siedząco.
Ogólnie teraz samopoczucie średnie ale walczę. Moja ferrytyna zdechła. Tak się tymi wynikami przejmowałam,że nie wiedziałam czy mogę w ogóle myśleć w najbliższym czasie o staraniach ale wiecie co?chrzanić. Ja już prawie wszystko miałam super dobre, a wiadomo jak się skończyło.
Więc niech będzie co ma być.
Mieliśmy rocznicę i cieszyliśmy się sobą. Ale dziwnie mi wracać na 'stronę staraczkową'.

Jesteście tu jeszcze staraczki?
A jak się czujecie nasze ciężarne? wszystkie bez wyjątku ❤️
Co do ferrytyny to ja w styczniu mialam 13. Do marca "podbilam" ja do 15, chociaż równie dobrze może to być błąd pomiaru i totalnie nie ruszyła nawet 😜 od marca ciaza I do tej pory morfologia (w tym hemoglobina) wyglądają bardzo dobrze, wiec nie przyjmuje nic poza żelazem w standardowych witaminach dla ciężarnych. Ja też miałam dylematy czy starać się z taką ferrytyna, ale już nie chciałam czekać 🙂
 
A ja gapa, przeczytałam, że pytasz "kiedy" zrobic. Nie sprawdzałam ostatnio w laboratoriach cen, ale testdna kiedyś wychodziło najkorzystniej cenowo a wyniki są honorowane przez lekarzy. Pytanie czy masz potrzebę sprawdzenia genów w kierunku celiakii, bo oni tam mają jeszcze pakiet trombo+celiakia
nie nie, chodzi mi jaki pakiet najlepiej wybrać. Nie wiem .. z córką to był jakiś cud chyba że ona jest 😥
 
nie nie, chodzi mi jaki pakiet najlepiej wybrać. Nie wiem .. z córką to był jakiś cud chyba że ona jest 😥
Ten jest OK, chyba że wolisz podejść na wymaz do punktu partnerskiego, wtedy najlepiej skontaktować się z nimi przez czat, podadzą cenę, adres i umówią Cię (chyba coś doliczają za to)
 
reklama
Witam :) chciałam zapytać się dziewczyn które mają mutacje v leiden jaka dawkę heparyny brałyście przy tej mutacji ?
Pytam ponieważ ja byłam na 0,4 i acard 75 i serce przestało bić mutacje zrobiłam dopiero teraz ,lekarze twierdzą że trzebabylo by następnym razem dać dawkę 0,6 ale trochę boję się ryzykować chciałam więc was zapytać czy wy przy tej mutacji bierzecie wieksza dawkę? Czy na 0,4 się udaje
 
Do góry