reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Trochę mnie to stresuje bo w każdym badaniu mi coś wychodzi nie tak eh
Cześć, masz dobrego lekarza? Żeby Ci wdrożył właściwe leczenie i pokierował na dadzą diagnostykę?
Ja przerobiłam wielu lekarzy i nic to nie wniosło do mojego życia, więcej o badaniach dowiedziałam się tu na forum niż od lekarzy, do ktorych chodziłam.
Moj aktualny zlecił jedynie zespół antyfosfolipidowy i badanie nasienia, moje wyniki są dobre, a mąż badania jeszcze nie zrobił, początkowo byłam zła, ze z tym zwleka natomiast od kilku dni mam podły nastrój i obleciał mnie paraliżujący strach, ze historia sie powtórzy 😥 chyba odpuszczam, bo moja głowa jest już kwadratowa, stresuje sie strasznie i nie potrafię nad tym zapanować.
 
My z mężem chcemy się starać znowu od kolejnego cyklu...ale bardzo się boje że znowu coś się wydarzy. Lekarz mówi że mamy starać się lepiej teraz bo potem mogę mieć blokadę psychiczną i przez to problem z zajściem w ciążę.... Lekarz powiedział że mam brać sam kwas foliowy.... Czy wy bierzecie jakieś witaminy poza kwasem foliowym?
 
My z mężem chcemy się starać znowu od kolejnego cyklu...ale bardzo się boje że znowu coś się wydarzy. Lekarz mówi że mamy starać się lepiej teraz bo potem mogę mieć blokadę psychiczną i przez to problem z zajściem w ciążę.... Lekarz powiedział że mam brać sam kwas foliowy.... Czy wy bierzecie jakieś witaminy poza kwasem foliowym?
Każda z nas inaczej to przeżywa ale wszystkie mamy niestety wspólny mianownik czyli cierpienie 😥 cześć będzie chciała od razu, cześć poczekać, a pewnie będą i takie kobiety, które nie zdecydują się już nigdy…
Co do witamin to ja przyjmuje aktualnie kwasy omega, vit d i Maslan sodu, ale do starań to pasowałoby włączyć kwas foliowy.
Robiłaś jakieś badania po poronieniu?
 
Każda z nas inaczej to przeżywa ale wszystkie mamy niestety wspólny mianownik czyli cierpienie 😥 cześć będzie chciała od razu, cześć poczekać, a pewnie będą i takie kobiety, które nie zdecydują się już nigdy…
Co do witamin to ja przyjmuje aktualnie kwasy omega, vit d i Maslan sodu, ale do starań to pasowałoby włączyć kwas foliowy.
Robiłaś jakieś badania po poronieniu?
Jeszcze nie, dopiero tydzień minął
 
Jeszcze nie, dopiero tydzień minął
Ojej, przykro mi, bardzo swieza rana 😥
Do 6 tyg od poronienia można zrobić zespół zespół antyfosfolipidowy, lekarzem nie jestem ale dziewczyny tutaj maja ogromna wiedzę, może coś podpowiedzą, choć przykre jest to, ze wiecej sie dowiesz tu na forum niż od lekarza.
A w którym tygodniu straciłaś ciąże jeśli można zapytać?
 
Ojej, przykro mi, bardzo swieza rana 😥
Do 6 tyg od poronienia można zrobić zespół zespół antyfosfolipidowy, lekarzem nie jestem ale dziewczyny tutaj maja ogromna wiedzę, może coś podpowiedzą, choć przykre jest to, ze wiecej sie dowiesz tu na forum niż od lekarza.
A w którym tygodniu straciłaś ciąże jeśli można zapytać?
6
 
Każda z nas inaczej to przeżywa ale wszystkie mamy niestety wspólny mianownik czyli cierpienie 😥 cześć będzie chciała od razu, cześć poczekać, a pewnie będą i takie kobiety, które nie zdecydują się już nigdy…
Co do witamin to ja przyjmuje aktualnie kwasy omega, vit d i Maslan sodu, ale do starań to pasowałoby włączyć kwas foliowy.
Robiłaś jakieś badania po poronieniu?
Przyjmujesz te witaminy w 1 suplemencie czy osobno?
 
reklama
My z mężem chcemy się starać znowu od kolejnego cyklu...ale bardzo się boje że znowu coś się wydarzy. Lekarz mówi że mamy starać się lepiej teraz bo potem mogę mieć blokadę psychiczną i przez to problem z zajściem w ciążę.... Lekarz powiedział że mam brać sam kwas foliowy.... Czy wy bierzecie jakieś witaminy poza kwasem foliowym?
Wiem co czujesz, też sie martwię i myślę że ten strach w nas pozostanie. 😔 Ja biorę pre.natal uno (polecony tu przez dziewczyny) i od kilku dni witaminę B12. A może podpowiecie czy molek.in B12 jest ok? Do lekarza mogę zapisać się dopiero za dwa tygodnie a chciałam zacząć suplementować już teraz i wzięłam to co poleciła farmaceutka. 🤔
I zgadzam się z tym że dziewczyny tutaj mają ogromną wiedzę. W niejednej sprawie mi bardzo pomogły i dziękuję za to.
 
Do góry