reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam nadzieję, że tak będzie!

Cieszę się, że próbujecie dalej i jest jakiś plan działania. Trzymam mocno, mocno kciuki żeby i dla Was w końcu wyszło to słoneczko! 😊 U immunologa będziesz pierwszy raz?
W sumie można powiedzieć że będę pierwszy raz u immunologa. Szczerze to sama nie wiem czy jest sens tam iść 😔 bo w sumie znam przyczynę strat ale tonący brzytwy się chwyta.
 
reklama
Jakie są przyczyny Twoich strat, Pszczółko?
Głównymi przyczynami to zespół antyfosfolipidowy i przegroda macicy. Mam stwierdzone również IO, PCOS, dodatnie ANA. Przegrodę macicy usunęłam w tamtym roku. Strata syna w styczniu tego roku to przypadek losowy czyli zd + poważna wada serca. Miałam konsultacje z genetykiem który stwierdzil że tym razem mieliśmy po prostu pecha, bo była to trisomia prosta.
 
W sumie można powiedzieć że będę pierwszy raz u immunologa. Szczerze to sama nie wiem czy jest sens tam iść 😔 bo w sumie znam przyczynę strat ale tonący brzytwy się chwyta.
Ja myślę, że zawsze jest sens próbować wszystkich możliwości! Teraz był to po prostu pech, jesteś obstawiona lekami więc myślę, że już musi być dobrze!
 
Ostatnia edycja:
A dziękuję, że pytasz. Nie, jeszcze nie, ale już bym chyba wolała być po, bo jest mi już ciężko 🙄 jeżeli do 16.03 nic się nie wydarzy, a wtedy mam też wizytę, to dostanę skierowanie do szpitala ze względu na wagę tego małego potworka. Aczkolwiek mam nadzieję, że sam zechce wyjść 😁
A u Ciebie jak?
a to ile ten mały potworek waży? 😁
To już bliżej jak dalej 🥰 ale fajnie. Życzę Ci szybkiego, łatwego i bezpiecznego porodu.

U mnie już nawet dobrze pogodziłam się okrutnym losem jaki mnie spotkał, bo nic na to nie mogę poradzić. W lutym wróciłam do pracy i jakość leci dzień za dniem. Przegadaliśmy z mężem temat dziecka i spróbujemy jeszcze raz. Za miesiąc idę do immunologa i zobaczymy co mi powie i zleci do badań.
super, że się nie poddajecie ♥️
 
Dziewczyny ja z takim pytaniem. Robię sobie zastrzyki z accofilu i jak wyjme już igłę z brzucha to pojawia się kropelka na brzuchu w miejscu kłucia. Czy ja coś robię nie tak czy tak poprostu ma być ?
 
Dziewczyny ja z takim pytaniem. Robię sobie zastrzyki z accofilu i jak wyjme już igłę z brzucha to pojawia się kropelka na brzuchu w miejscu kłucia. Czy ja coś robię nie tak czy tak poprostu ma być ?
Ja co prawda robię sobie zastrzyki z heparyny w brzuch, ale też czasem wypłynie/pojawi się kropelka tego płynu i nie ma tu powodów do niepokoju moim zdaniem.
 
reklama
Witam Dziewczyny/Panie :)

W niedzielę 12.03 miałam wywoływane poronienie Arthrotec-iem, 2 x brałam tabletki dopochwowo. Do piątku było ok, trochę krwawienia ale bez szału, od czwartku prawie nic już nie leciało i jak już to brązowe. Natomiast od soboty mam bóle i ponownie pojawiła się żywa krew, skrzepy i to całkiem sporo. Czy któraś z Was tak miała? Mam jutro lekarza prowadzącego ale wolałabym się teraz uspokoić :)

Pozdrawiam,
Magda
 
Do góry