reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
właśnie po drugim poronieniu tez mi zalecila gin prenatal uno. Biorę i mam nadzieje ze będzie dobrze. A czy w waszych miastach tez jest tak mało specjalistów genetyków? Jestem z Wrocławia i jak szukałam konsultacji to przeżyłam jak mało jest lekarzy.. albo zle szukam 😜
u mnie w sumie w ogóle nie ma, jechałam do rudy śląskiej (80km) na konsultację do genetyka
 
Podpowiedzcie mi jeszcze czy wynik tego PAI tez warto zrobić? Żeby mieć wynik przed konsultacja? Czy to jakoś często w parze z mutacja mthfr występuje?
 
A ja zaczynam się martwić... prawie 18 tydzień a ja nie czuję ruchów. Myślę już o najgorszym...
łatwo powiedzieć, ale na pewno wszystko jest dobrze, trzymam kciuki 🥰
Ale wydaje mi się ze ja tez nie zaznam spokoju w ciąży.. brałam leki na wyciszenie ataków paniki, nerwice i depresje. Jeszcze przed planami o powiększeniu rodziny. Odstawiłam 3 miesiące przed pierwsza próba. Minął już rok jak nie biorę leków i było super ale mam wrażenie ze wraca mi wszystko. Myślałam ze dzięki spokojowi jakiego doznałam podczas leczenia udało mi się ułożyć wszystko w głowie ale chyba jednak nie
 
reklama
Do góry