reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny,
Dołączam się do forum 🥹 to była moja pierwsza i tak długo wyczekiwana ciąża. Przyznaję, ze w momencie ciągłych starań myślałam ze jak juz sie zajdzie to z górki i jakże się zdziwiłam. Radość trwała krótko. W czwartek dostałam wyrok odklejenie kosmówki na 2/3 powierzchni, ogromny krwiak. Myślałam, że stanie sie jakiś cud ale dzisiejszy dzień- krwawienie , IP i już nadzieja zgasła.
Nie sądziłam, że takie forum może tak pomoc- dziękuję za wsparcie i trzymam kciuki za wszystkie z Was ❤️

Przykro mi 😪 ale nie łam się, jeśli tak czujesz i masz fundusze to porób sobie badania, chociaż u mnie one nic nie wykazały, czyli chyba po prostu miałam pecha, teraz byle do października chyba, że gin da zielone światełko szybciej 🙃
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Dołączam się do forum 🥹 to była moja pierwsza i tak długo wyczekiwana ciąża. Przyznaję, ze w momencie ciągłych starań myślałam ze jak juz sie zajdzie to z górki i jakże się zdziwiłam. Radość trwała krótko. W czwartek dostałam wyrok odklejenie kosmówki na 2/3 powierzchni, ogromny krwiak. Myślałam, że stanie sie jakiś cud ale dzisiejszy dzień- krwawienie , IP i już nadzieja zgasła.
Nie sądziłam, że takie forum może tak pomoc- dziękuję za wsparcie i trzymam kciuki za wszystkie z Was ❤️
Hej, bardzo mi przykro :-( to trudny czas, spotyka wiele kobiet, ale później zazwyczaj wychodzi słońce i jest dobrze. Grunt to się nie załamywać
 
Dziewczyny które brały heparynę. Czy was też te zastrzyki tak bolą ? Dla mnie to tortury 🫣

Wszystko zależy w jakie miejsce trafię. Jak czuję, że boli przy próbie wbicia igły to po prostu nie wbijam tylko szukam kolejnego miejsca. No i jak już się wbije to podaje ją baaaaaaaaaaaardzo powoli
 
Dziewczyny które brały heparynę. Czy was też te zastrzyki tak bolą ? Dla mnie to tortury 🫣
A spróbuj może bardzo mocno ucisnąć skórę. U mnie to trochę pomaga. Ściskam mocno fałd skóry i wtedy wkłucie mnie tak nie boli.
Ale też mam różne fazy z heparyną. Przez np tydzień wszystko jest idealnie, nie widać nawet miejsca wkłucia a potem nagle przez następne dni, mimo że robię tak samo, powstają wielkie siniaki.
 
Dziewczyny które brały heparynę. Czy was też te zastrzyki tak bolą ? Dla mnie to tortury 🫣
Zależy gdzie się robi. Mi mąż akurat całą ciążę robił. Ale jak już ciąża była wysoka to starał się robić blizej boku i tam bardzo bolało. Więc mi robił całą ciążę tak 5 cm od pępka raz z jednej a raz z drugiej strony. Złap porządnie fałd skóry i zdecydowanym ruchem wbij i powoli wtlaczaj płyn i później jeszcze kilka sekund potrzymaj ten fałd skóry i później docisnij wacikiem.

Ja jak dowiedziałam się że będę musiała w ciąży brać heparynę to chciałam zrezygnować ze staran bo ja bardzo boje się igieł 😭 ale daliśmy radę.
 
Wszystko zależy w jakie miejsce trafię. Jak czuję, że boli przy próbie wbicia igły to po prostu nie wbijam tylko szukam kolejnego miejsca. No i jak już się wbije to podaje ją baaaaaaaaaaaardzo powoli
och to ja bym chyba zemdlała 😱 nas lekarz i pielęgniarka tak przedszkolili,.że wbijać zdecydowanym ruchem a nie dziobać bo wtedy boli
 
A spróbuj może bardzo mocno ucisnąć skórę. U mnie to trochę pomaga. Ściskam mocno fałd skóry i wtedy wkłucie mnie tak nie boli.
Ale też mam różne fazy z heparyną. Przez np tydzień wszystko jest idealnie, nie widać nawet miejsca wkłucia a potem nagle przez następne dni, mimo że robię tak samo, powstają wielkie siniaki.
U nas było podobnie. Choć musE pochwalić męża: przez całą ciaze tylko 2 siniaki były
 
reklama
Do góry