reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam.dzisiaj weszlam1-y raz na te strone balam sie jej niepowiem .ja poronilam w pazdzierniku zeszlego roku w 8-9tyg.ciazy i bardzo to przezylam z reszta jak kazda z nas.staram sie nie myslec o tym przykrym zajsciu ale jedno wam powiem przez nastepnych 6msc staralismy sie o dzidzie i udalo sie jestem w11tyg.ciazy :-Dz czego sie bardzo ciesze.wam dziewczyny napewno tez sie ulozy z calego serca wam tego zycze wiem ze potrzebujecie czasu aby zapomniec co ja pisze tego nie mozna zapomniec w kazdym badz razie czas leczy rany.kazdego dnia mysle aby wszystko bylo ok?i mam nadzieje ze tak bedzie.pozdrawiam:-)
 
reklama
BRAK MIESIĄCZKOWANIA
Po 50 g.
1. Liść rozmarynu (Fol. Rosmarini)
2. Liść melisy (Fol. Melissae)
3. Liść pokrzywy (Fol. Urticae)
4. Liść mięty pieprzowej (Fol. Menthae piper)
5. Kwiat nagietka (Flos Calendulae)
6. Kwiat jasnoty białej (Flos Lamii albi)
7. Kwiat ślazu (Flos Malvae)
8. Liść ruty (Fol. Rutae)
9. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii)
10. Kora wierzby (Cort. Salicis)
11. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae)
Pić 3 razy dziennie po szklance 20 minut przed posiłkiem

znalazłam w necie!!!
 
Justynko witaj, kochanie cieszę się razem z Tobą, zostań z Nami i prześlij nam tu trochę fluidków ciążowych:-) Cieszę się, ze do nas napisałaś, bo takie posty dają nam nadzieję, ze będzie dobrze:tak: Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wspaniałych 29 tyg ciązy:tak::happy:

Dobra, ja uciekam do ogródka, musze trochę wypielić, bo chwilowo nie pada deszcz, a ruch na świeżym powietrzu jest wskazany.
 
Ostatnia edycja:
wiecie ja dla pocieszenia moge napisać ,że moja szwagierka też przeżyła to co my...a następną ciąże przeszła ksiązkowo,dzidzia silna i zdrowa jak rydz...dzis ma juz 7 lat a przyjaciółka urodziła w 22tyg niestety martwe maleństwo a dziś ma zdrowego 9miesięcznego synka...więc trzeba wierzyć, ze sie uda...
 
Ostatnia edycja:
No chyba masz racje kupie tylko to o czym mowiłas bo co za duzo to nie zdrowo:-D kurde jak by tych dołow było mało to jeszcze ta @ nie daje mi spac no ale teraz juz moze bedzie git jak sie ziółek opije:-D lepsze to chyba jak jakas chemia na wywołanie??????
 
reklama
no pewnie mała:-) ale ja i tak jestem pewna ze bez tego dostaniesz:-)
trzeba tylko wierzyc ze będzie dobrze!!!
a juz niedłuuuugo bedziemy lezec z duzymi brzuszkami i pisac na bb jakie to mamy nogi opuchnięte;-))
czego nam serdecznie życzę;-)
 
Do góry