reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nie chce smutac, ale powiem wam ze sie dzis raz rozkleiłam...samo jakos tak poszlo i sie poryczałam....

ale juz jest ok....w piatek umowiłam sie do lekarza-moze sie dowiem czy mam synka czy corcie w brzuszku
 
tylko ze ja tępawa jestem i nie wiem skad rysuneczek wziac, ale wirtualnie to wam stawiam....

dzis usłyszałam ze podczas porodu traci sie czesc komorek mozgowych-maz tez to usłyszał-bedzie sobie na mnie po porodzie uzywał!
 
Mała trudno określić co po smalcu będzie? ŚWINKA ;-):blink::-D:tak::-)

Mika i tak wszyscy to wiedzą ja tylko przypominam że nie na leżeniu kończy się dzien :blink::-D wiec potrzymać kciuki możesz :-p

Dilajla a Ty co znów?Cio smalec szamasz? Przeszło na Ciebie?

Madzia to normalne w ciązy.. huśtwaka nastrojów. Zawsze przyjdź do nas.. będzie Ci raźniej:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam... Pewnie mnie nie pamiętacie...
Tak sobie tutaj zajrzałam bo strasznie mi źle,dzisiaj by mijał mój 280dzień ciąży czyli termin porodu...
Niestety nie doczekałam tej daty tak jak powinnam... Nie moge sie z tym pogodzic i cieżko mi na serduszku... ;(
 
Do góry