reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam

Pixelko widze,ze faktycznie masz ograniczony jadlospis hehe no ale w koncu sie znudzi ten pasztet i zlapiesz inny smak:),Jak sie czujesz ogolnie?
 
reklama
Witajcie dziewczyny...
Chciałabym Was zapytać czy którejś z Was zdarzyło się będąc w początkach ciąży dostać w normalnym terminie normalną miesiączkę? :confused:
Staram się o dzidziusia po trzech poronieniach, ostatnie z nich, bardzo przykre, było w kwietniu tego roku - okazało się że miałam dziewczynkę z zespołem Turnera, która umarła w 13 tgc.
Dałam sobie spokój na chwilkę i od sierpnia zaczęliśmy się starać - ale do tej pory nic... już myślałam że wogóle nie jajeczkuję więc sprawdzałam się na testach owulacyjnych no i owulacje były ale jak nic tak nic ....
28.10 pojawiła się paskuda znowu.....tylko tym razem moje samopoczucie powariowało właśnie w trakcie miesiączki - odrzuca mnie od kawy, po południu zasypiam na stojąco a od wczoraj strasznie boli podbrzusze i kręgosłup...
Sama nie wiem czy ja już nie wariuję przypadkiem?? Wamawiam sobie czy co?
 
Martus...znosnie, prucz tego, że muszę cos zjesc co 2 h i że mam zgage non stop powiedziałabym, że normalnie... no i senna od h 20 juz w pizamie i łóziu...
dzis okropny poranek...szczepienie Wiki miałam, i tak strasznie płakała, jak odjeżdżalismy do pracy i ja z babcia zostawiłam....nawet do babci podejsc nie chciała...bidulinka
 
gosiekr....ja jestem w ciazy 3 raz...i zawsze jak były II to nie mialam miesiączki....ale dla pewności zrób badanie krwi na betahcg...
 
Pixelko to super,ze masz apetycik:),co do szczepionki to nie dziw sie bo dla dzieci to niezbyt mile przezycie ehh ale to dla jej dobra:tak:

Gosiekr co do testow owulacyjnych to one moga pozytywne wychodzic nawet jak nie ma owulacji niestety,one czytaja wzrost LH ale to nie znaczy ze jest owulacja,warto to sprawdzic na monitoringu.Co do objawow jakie masz to mysle,ze warto zrobic test ciazowy
 
Witam,
Po płaczliwym dniu mam taki bez sił, najlepiej nie wychodziłabym z łóżka cały czas mi się chce spać, zjadłam śniadanie miałam ochotę na omleta ale piewrwszy kęś okazał się pomyłką co prawda zmęczyłam go jakoś ale teraz mnie lekko mdli... zaraz jadę po wypis... mąż śpi po nocce wiec nie mam go serca budzić tymbardziej że wynik można odebrać tylko od 12-14 poprostu szok...
pozdrawiam
 
reklama
Do góry