reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

a co masz na mysli ciezko finansowo?
bo my oboje pracujemy ,mamy własne mieszkanie tyle,ze na kredyt a zarabiamy w miare
 
reklama
Kingus suuper,napewno bylo Ci milusio jak mezus taka niespodziewajke zrobil:-)

Olu gratuluje odwagi,dobrego serca i dojrzalosci.Mam nadzieje,ze Wam sie uda.
 
Alutka Trzymaj sie slonce nasze!!!!

Olu oni maja domek na wsi i tylko on pracowal, zarabial srednio i bali sie , ze to nie starczy, ale dali rade!!!!!!!!!!!
 
Olu z marzen nie nalezy rezygnowac wiec jesli tego oboje pragniecie to zycze powodzenia i wytrwalosci bo to nie jest taka prosta sprawa;-)
 
reklama
probuje byc spokojna ale jednak problem w skupieniu się na nauce jest.... kreseczka sciemniała troche i just nie ma wątpliwości, jedyne co mnie zastanawia to dlaczego krwawiłam 6 godzin i brzuch mnie bolał jak przy okresie i wziełam dwie zwykłe nospy:baffled: narazie jestem sceptycznie nastawiona i w niedziele moze zrobie powtórny test ale nie wiem czy to ma sens. tak po za tym to jakos od poczatku ten ostatni test odkładałam miał takie ładne opakowanie z dzidzią w skorupce z jajka, sama nie wiem dlaczego go odkładałam... a powiedzcie mi czy kłucie w jajniku jest normalne mi sie wydaje ze tak ze to po pęcherzyku pozostałośc i ono teraz znika... wracam do nauki choc trudno mi teraz... pomódlcie się proszę.;-)
 

Załączniki

  • IMG_0249.jpg
    IMG_0249.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 34
Do góry