reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiolka ogromne gratulacje ! oby Fasoleczka spokojnie kiełkowała i dużo spokoju !

Aga 34 -Gloria śliczny czupurek !!!!!!!!! też nie mogę oczu oderwać

trzymajcie się cieplutko dziewczyny
czekamy na następne Fasolki
niech się sypią hurtowo !!!!!!!!
 
reklama
Lilianko nie zaglądam na forum często to prawda:( ale czytam was w wiadomościach na mailu codziennie doszło do nas wiele aniołkowych mam (*) ale także jest też dużo szczęścia i radości bo wiele z nas ma pod serduszkiem drugie wyczekane i wymodlone maleńkie serduszka i wszystkim wam kochane życzę abyście miały szczęśliwe i szybkie;) rozwiązanie i przytuliły w swoim czasie oczywiście swoje różowiutkie maleństwa cieszę się że w styczniu choć tak trudnym dla mnie poznałam was kochane moje dałyście mi wiarę i walczę może się udało jutro się dowiem jestem cała w nerwach i co chwila cbodzę do wc sprawdzić czy @ nie przylazła mam dziwne uczucie w sobie jakąś taką panikę boję się ale wiem że mam wsparcie wasze i zawsze mogę o pomoc i radę do was się zwrócić jutro ok 9 rano napiszę czy tak czy nie. Kochana lilianko i ja o tobie także myślę wypatruję co u ciebie i cieszę się razem z tobą że bobasek zdrowy:):) A mój Lucyferek hehehe oj mam nadzieję że nadejdzie wiekopomna chwiła i zobaczę go grzecznym hehehehe jest moim całym życiem:):)
wiola spokojnych miesięcy kochana tobie życzę gratuluję:):)!!!!!!!

A u mnie no troszkę czerwiec będzie miesiącem nerwowym ponieważ siostra mojego alberta domaga się od niego zachowku:( ich mama w tamtym roku umarła(*) a mieszkanie w 2005 roku przepisała umową darowizny mojemu Albertowiza zgodą oczywiście jego rodzeństwa (ale nie pisemną zgodą) no i teraz podała go do sądu o zachowek szok to był dla nas jak można o parę groszy pozbyć się rodziny ale najczęściej z rodziną na zdjęciu się najlepiej wychodzi. Adwokat nas uspokaja ale wiecie same że czasem.........w czwartek 1 sprawa zobaczymy jak to będzie dalej

Buziaki moje kochane postaram się częściej wypowiadać:D karaluchy pod poduchy!!!!!
 
Witajcie dziewczyny!!!!
Pozdrawiam Was miło i serdecznie przepraszam dawno mnie nie było i ciężko nadrobić co pisałyście.
Zapalam też (*) dla wszystkich Aniołkowych Mam.
Gratuluję też wszystkim nowym fasolkom i trzymam kciuki bardzo,bardzo moooooocno i życzę spokojnych 9 miesięcy.
aga34 śliczną masz córeczkę moje gratulacje
Wiolka gratulacje niech maluszek rośnie zdrowo
Lilijana
ciąża Ci naprawdę służy i ciesze się ogromnie że wszystko jest w porządku i że trafiłaś na tak dobrego gina
U mnie tak powoli ale ciężko do przodu wczoraj minął miesiąc od odejścia naszej kruszynki . Jest mi tak strasznie ciężko sama nie wiem co myśleć, ciągle nachodzi mnie jedna myśl DLACZEGO. Odebrałam taż mój wynik histopatologiczny ale nic tam nie wyszło. Pytałam się mojego gina o jakieś badania ale usłyszałam że najczęściej po pierwszym poronieniu nie robi się bo to norma jedynie co byśmy mogli zrobić jeśli byśmy się zdecydowali to kariotyp Wczoraj mój M zabrał mnie na zabawę żeby trochę odreagować na początku nawet było fajnie ale potem się pokłóciliśmy. Dzisiaj znowu zabrał mnie na festyn z okazji dnia dziecka fajna zabawa tylko ............. serce mi się ścisneło i na końcu ryczałam .
Przepraszam że wszystkich nie wymieniłam ale naprawdę ciężko nadrobić tak dużo stron naskrobanych ale pozdrawiam was miło i serdecznie
 
SHE
W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie
wszystkie wspaniałości tego świata
a Ty spośród nich wybierz te które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.

 
reklama
WItajcie Kobietki :-)

Aga34 cudowną masz córcię!

wiolka gratuluję! życzę spokojnej ciąży!

Ewelina &&& kciuki zaciśnięte&&& daj znać!

Asiu wszystkiego co w życiu może się zdarzyć najpiękniejszego, najlepszego i najmilszego! Zdrowia, radości i tego prawdziwego szczęścia...niech nigdy Cię nie opuszcza. Spełnienia wszystkich planów i marzeń!
 
Do góry