reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

silentenigma gratuluję!!:) dajesz nadzieję :)
teraz tylko wyposaż się w jakies afirmacje i muzyke relaksacyjną, co by w stresie malca nie chować. trzymaj się!
 
reklama
magnolia witam cie kochana, zostan z nami dluzej

silentenigma, gratuluje kochana, a tak sie martwilas

klaczku, rece opadaja, coz moge wiecej powiedziec. badz dzielna i walcz o co mozesz.

isza jak tam odchudzanie?

ja dzis bylam u lekarza bo @ jak nie bylo tak nie ma

lekarz na usg wypatrzyl grube endometrium co moze wskazywac na zblizajacy sie @, dojzal tez jakis malutki pecherzyk co moze wskazywac na bardzo wczesna ciaze. dodatkowo zrobila mi sie jakas mala cysta, ktora wedlug niego tez moze wskazywac na ciaze. Wiec jestesmy jeszcze w kropce. Mam odczekac 5 dni, albo przyjdzie @ albo nie, jak nie zrobie test, jak to nie ciaza w tym miesiacu bedzie grubo. Mam brac CLO od 2 do 6dc a od 6dc do 10dc zastrzyki fostimonu (fsh), jesli ta proba nie powiedzie mozemy sie zastanowic nad ivf.
nie wiem co o tym myslec, mam tylko nadzieje ze bedzie dobrze.

Buziaki
 
silentenigma bardzo sie ciesze z Twojego usg-super jak na razie wszystko jest dobrze i tak trzymac :-)
Emy ja Tobie bardzo kibicuje i zaciskam kciuki jak moge najmocniej, bardzo bym chciala zeby Ci sie udalo.Bede czekac z zapartym tchem na wiesci.

Ja na razie czekam i zobaczymy co to zdzialalismy z mezem w tym miesiacu,ale boje sie ze moga byc nici z tego...
 
Witam nowe aniołkowe mamusie-Alicja27 i Magnolia44-zostańcie z nami-tutaj naprawdę możemy na siebie liczyć... Nikt nie zrozumie jeśli sam tego nie przeżył-"syty głodnego nie zrozumie" a tutaj każda z nas przeżyła poronienie i możemy sobie wzajemnie pomagać i się wspierać! Silentenigma-gratuluję kochana-będzie dobrze! Kłaczku-ty to musisz mieć nerwy ze stali... Nie zazdroszczę tamtejszej służby zdrowia-ciężko... Trzymam za Was kciuki...Anniunia-przykro mi,że musisz tak to przechodzić, kurczę jakie to wszystko jest niesprawiedliwe-wracaj kochana do zdrówka i Twój mąż również...Isza-trzymaj się dzielnie na tej diecie-a z tą ciążą to nie pisz, że nie planujesz bo wszystko moż się zdarzyć:-)-np. jakaś miła niespodzianka:-D Miśkam-mam nadzieję, że Twój organizm jeszcze dochodzi do siebie i stąd ta ''dziwna''@-bedzie dobrze! Ja dalej czekam na wyniki H-P bo bez tego ani rusz! Jutro mija 3 tygodnie od zabiegu, więc może będą... Pozdrowienia dla wszystkich kobitek!
 
dzieki owieczka, trzymam za ciebie kciuki, mysl pozytywnie. kiedy testujesz?

wiesz, ciesze sie ze cie tutaj mam na forum, bo twoje posty o lekarzach w USA otworzyly mi oczy na wiele spraw i wyjasnily konkretne zachowania mojego gina. On robil w stanach dodatkowo bodajze chirurgie czy cos, w kazdym razie leczyl w stanach i kanadzie lacznie 28 lat.

Np zawsze mnie dziwilo ze on w trakcie ciazy raczej nie badal mnie dopochwowo co w pl sie co jakis czas odbywa, i ty napisalas ze u was tez tak jest. i wogle zrozumialam ze cale jego podejscie do leczenia ciazy jest zupelnie takie same jak lekarzy u was jak czytam w necie.

Dzieki, bo czasem jego decyzje wydawaly mi sie zaskakujace, teraz przynajmniej wiem skad sie biora i moge w necie doczytac o tych metodach na stronach amerykanskich
 
Emy dzieki za wsparcie :) ja jeszcze nie wiem czy bede testowac,zobaczymy jak bedzie z @, ja zawsze czekam przynajmniej dwa-cztery dni jak sie spoznia i wtedy testuje.
Tutaj jest taka zasada ze tylko na pierwszej wizycie ciazowej robia usg dopochwowe, a potem juz badan dopochwowych nie robia, chyba ze pozniej tuz przed porodem zeby sprawdzic rozwarcie-jeszcze tego nie doswiadczylam niestety... Ale wiesz czasami to badanie szyjki moze pomoc i uratowac ciaze-gdyby u mnie sprawdzili,tym bardziej ze mowilam ze mam wiecej sluzu to moze jeszcze byc sie ciaze udalo uratowac.nie wiem,mzoe by bylo i tak za pozno,tego nikt nie wie...
mam pytanie-czy Ty zawsze musialas brac Clomid?czy po tej pierwszej ciazy tak sie porobilo?
 
reklama
owieczka, u mnie bylo tak, ze nie miewalam @, mijaly miesiace a ja nic. w polsce chodzilam do wielu lekarzy i generalnie kazdy miesiac konczyl sie podaniem luteiny na wywolanie @ i do widzenia, tylko ze ja tak mialam miesiac w miesiac. Kiedy podjelismy decyzje o dziecku szukalam pomocy u tysiecy lekarzy, no bo brak @ to brak owulacji, zaden nie przejal sie tym ze ewidentnie mam same cysty na jajnikach.
Wtedy zdecydowalam sie pojsc do lekarza tu w egipcie, chociaz powiem szczerze ze po tych wszystkich perypetiach z lekarzami w PL nie chcialo mi sie wierzyc ze tu mi ktos pomoze.

Poszlam do lekarza, zrobil dlugi wywiad, zbadal, zmierzyl, wypytal o wszystko co sie da i wyslal na badanie hormonow przysadki mozgowej. Nastepnego dnia przyszlam z wynikami, stwierdzil PCOS. Dal dwa wyjscia, jak nie chce miec dzieci to powinnam lykac tabletki antykoncepcyjne, zeby zablokowac cykl i zeby nie bylo tych cyst, bo im wiecej takich niepeknietych pecherzykow tym trudniej zajsc pozniej w ciaze, wtedy wiele kobiet przechodzi laparoskopie. Jak chce zajsc to musimy wywolac owulacje. Wtedy dostalam Clomid. po dwoch cyklach zaszlam w ciaze z chlopcami.
Po ciazy jak zaczelismy starania mielismy nadzieje ze clo nie bedzie potrzebny, ze sie wszystko unormowalo, bralam tylko duphaston przez jakis czas, tylko okazalo sie ze wylazlo mi wiecej cyst, czyli znow nie mialam owulacji. Wrocilismy do clo, tylko tym razem minelo pol roku i nadal nic, dlatego w nastepnym miesiacu mamy sie wspomagac zastrzykami.
Zobaczymy co bedzie dalej
 
Do góry