reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziewczynky bylam dzis u ginekoloa bo pojawil sie u mnie sluz tak toche zabarqiony na cienejszy kolor i sie przestraszylam bo identyxznie bylo w zeszlym roku, pani doktor mnie zbadala i stwierdzila ze po 1
po szyjce itd nie widzi ciazy
po 2 na usg nie widzi ciazy a endometrium ma 6 mm nic nie rozumiem poniewaz pozniej powiedziala ze nawet nie widzi zebym miala dostac jakas miesiaczke kazala mi zrobic bete ze wzgledu na ten test pozytywnny
zapytalam jeszcze czy moze byc to tak wczesna ciaza ze jej nie widzi bo tak naprawde dzis jest termin miesiaczki wiec ma prawo jej nie widziec odpowiedzaila mi ze tak ale jest male endo i ona nic wiecej nie potrafi powiedziec bo moze byl to cykl bezowu a moze teraz mam owu a noze wogole jestem w ciazy i zagniezdza sie dopiero zarodek NIC NIE ROZUMIEM!!!!!!
pomozcie
bo mam zawroty glowy zle sie czuje bola mnie piersi jestem placzliwa a tu takie wiadomosci
 
Mart81 gratuluje!!!!! Chcemy jak najwięcej takich informacji!!!!! Mam nadzieje, że zła passa na naszym forum już się zakończyła i teraz tylko same dobre wieści będą.
Wiki Kochana nie potrafie Ci pomóc. Radze zrobić bete i za 2 dni powtórzyć i wtedy okaże się czy jest ciąża czy nie. Jak będzie przyrost tzn ze ciąża.
 
mart, gratuluję! super wieści :))) zdrówka dla Was obojga :)

mamo aniołka natalki, wszystkie tu jesteśmy po stratach... niestety. ja chodzę do lekarza prywatnie, trafiłam do niego z polecenia przyjaciółki, której poprowadził dwie ciąże, w tym jedna zagrożoną. i obecnie będę chodzić do niego. prędzej nie trafiałam na jakiś 'ludzkich'...

anilek, agnieszkakala, małe sprostowanie, ja nie uczę w przedszkolu, tylko uczę dzieci angielskiego ;) i będę uczyć w podstawówce teraz, ewentualnie dwóch ;) zależy jak z godzinami. mnie po roku bezrobotnego ta praca strasznie cieszy :) mam 14/18, niedaleko domu ;) w małej szkółce, gdzie klasy mają po 8-12 osób ;) więc sama przyjemność :))

anty, u mnie dziś poranek był rześki (uwielbiam to słowo :D) i było ok 10 stopni, a potem jak słonko przygrzało, to lato w pełni :))) i ani pół chmurki :))

majra, zapał nie zmaleje, spokojnie ;) mam mega braki po roku. przedtem uczyłam w gim, na 1,5 etatu właśnie i było bosko ;D ale jeśli pojawią się dwie kreski, to rezygnuję z miejsca, przecież rozumiesz :)

anii, ja bym z chęcią była psychologiem, to dopiero marzenie... ale matura z biologii mnie powaliła, tzn nawet nie podchodziłam, i teraz to niemożliwe już. niestety. zresztą, wykształcenie nie zawsze coś daje w obecnych czasach... ;)

lenko, mocno mocno trzymam kciuki za Was, nie martw się na zapas :) podobno dzieci czują ciąże :)

miłego wieczoru kobikti ;)
 
Marta gratuluję!!! Cieszę się bardzo, że masz zdrowego synka. Poród- przeżycie bolesne, ale niezapomniane. Łączy kobiety w każdym wieku. Wspólny temat do rozmów... :tak:
 
Kwiatuszku - super, że wizyta taka udana i że po krwiaku i mięśniaku nie ma śladu. cieszę się, że tak dobrze sobie poradziłaś na chrzcinach. teraz już odetchnij troszkę i uwierz, że może być wszystko dobrze!
Aniii - kilka rzeczy mam ale to dopiero kropla w morzu tego co jeszcze muszę kupić... nie martw się na zapas, poradzisz sobie z dwójką bez problemu. my kobiety jesteśmy wielofunkcyjne
Lenka - trzymam kciuki za wizytę i za serduszko &&&&&&&&&&&&&
Mart - gratuluję synka!!! mam nadzieję, że jak już wrócisz i się troszkę ogarniesz, to pokażesz nam swoje cudo
Wiki - ja bym na Twoim miejscu zbadała beta HCG, tak jak radzi Agnieszkaala
 
Witaj Emy
Bardzo mnie Twoja historia wzruszyła,mieliście tyle wspólnych starań i tak się wszystko źle to potoczyło.Bardzo ci współczuje tego bólu jaki musicie przeżywać.Zapalam światełka dla twoich najdroższych skarbów kochaniutka
[*]
[*]
[*]
W sercu jest ogromna złość na cały świat,pustkę się czuje taką którą żadne inne dziecko napewno tego nie wypełni za żadne skarby świata.A czy szew który miałaś zakładany jest to zabieg bezbolesny?na znieczuleniu?Ja przy kolejnych staraniach gdy będe już w ciąży mam mieć również podobno zakładany taki szew który ma zapobiec poronieniu lub przedwczesnemu porodowi.
Na świecie tak własnie jest że małolaty zachodzą w ciąże,rodzą,jest wszystko dobrze a są nawet tacy co zabijają własne dzieci,wkładają do worków po śmieciach,czy wywożą gdzieś.I to jest sprawiedliwość??Bóg takim pozwala mieć dzieci a takim którzy tak ich pragną wychowywać,i dawać to co najlepsze nie może ich to dobre spotkać.
Od śmierci mojego dzieciątka minęły prawie 2 miesiące,a ja wciąż jestem zagubiona,nie swoja,przykro mi,jest mi żal,mam w sobie gniew,nienawiść.Obwiniam nawet siebie wkońcu to moje narządy kochana,wkońcu dziecko było we mnie a ja nie potrafiłam jej w sobie dotrzymać :frown:

Pozdrawiam
Niestety w żałobie musimy przejść przez te wszystkie etapy. przejsc ból rozpacz złość.
Tez ciagle myslę dlaczego tak sie stało, też winię za to siebie. tak już widocznie będzie. Musimy nauczyc się z tym godnie żyć.
Zakładanie szwu nie boli. jest to zabieg pod narkoza 30 min. Ja mialam zalozony dosc wczesnie bo w 12tc. ale mialam juz 1cm rozwarcia. Po zabiegu wazne jest zeby przez 2 tyg. leżeć, nie dzwigac, odpoczywac. Oczywiscie cala caze trzeba, ale po tych 2 tyg. moglam w miare wrócic do "normalnego" zycia. Szew dawal mi spokój, że wszytsko jest pod kontrolą. Oczywiscie dostaniesz tez tabletki na podtrzymanie ciąży, zeby macica była wyciszona przez cały czas.

dziewczyny, wpadam tylko na moment, bo jeszcze ze szpitala.

wczoraj o godzinie 6:53 przyszedł na świat nasz wyczekany najukochańszy na świecie synek Staś, 3,5 kg, 56cm, 10pkt. poród sn, bylo ciężko po 20 godzinch wzięłam zzo, poród bez komplikacji. Jestem najszczęrśliwszą osobą na świecie. I wierzę, że każdej z Was się uda, bo ja jestem tego najlepszym przykładem. Życzę Wam aby finał każdej Waszej historii był taki jak mój.
Gratuluję serdecznie i obowiązkowo czekam na zdjęcie Stasia. Buźka!
 
reklama
Do góry