reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

mysiak: gratuluję serduszka, super wiadomośc! Co do leków... Nic nie pomogę. Może zrób szybko te badania na antyfosfolipidowy zespół i jak się (Nie życzę), że masz, to chociaż jakiś plus będzie, że refundacja się należy... Nie wiem co Ci poradzic...

lenka: tak jak piszesz- aniołkowe mamy boją się wszystkiego, co odbiega od "normy" albo poprzedniej ciąży albo cokolwiek... Jest dobrze- wierzę w to.

karola: faceci tak mają... oni lepszy kontakt mają ze starszymi dziecmi. Takie małe to nie wiedzą jak "obsługiwac".;-)

magda88: a wiesz, że ja dziś też zastanawiałam się kiedy najszybciej betę można zrobic... Tyle, że ja tempki nie mierzę i jeśli zaszłam w ciążę (OBY!!!) to prawdopodobnie w miniony weekend, więc to na pewno za szybko... Ja mam cykle 33-37 dniowe, więc u mnie w 30dc ostatnio test apteczny wyszedł negatywny. Potem zrobiłam po 12 dniach (bo myślałam,że nie jestem) i wyszło jak byk II. Niestety skończyło się tak, że na forum trafiłam.

bett: kochana ja w ciąży nie jestem (chyba);-), a nogi mi puchną jak głupie. Czuję się nieseksowną starą babą jak na nie patrzę... W ciąży też puchłam, za to pamiętam jak po porodzie poszłam siku, to leciało, leciało i leciało...:tak:

Ja ciągle na etapie staranek... Za dwa tygodnie dopiero będę testowac... Masakra:shocked2:
 
reklama
Mysiak bardzo się cieszę, fajnie że serduszko puka, a tym lekiem nie pomogę, nie ma żadnej innej opcji żeby mieć tą żniżkę

Agnieszkaala zdrówka dla córci, oby te zastrzyki pomogły i obyło sie bez szpitala &&&&&
 
Anilek wiem co czujesz, ja dowiedziałam się w piątek,a w niedzielę już byłam na oddziale. Teraz zastanawiam się,czy coś z tego może być, bo jakieś tam objawy są. Tylko właśnie dostałam gorączki,bolą mnie jajniki i zastanawiam się,czy jakiegoś zapalenia nie mam czy coś.
 
Witam - podczytuje Was od wtorku ! wtedy bylam na drugiej wizycie u ginekologa i sie okazalo ze moje malenstwo nie uroslo od ostatniej wizyty czyli od 6 tygodnia :-(
Nie wiem co sie stalo , naprawde nic mi nie bylo - czulam sie dobrze a przedewszystkim nie krwawilam a wiadomosc mnie zmiazdzyla ! w srode badania a w czwartek zabieg i tu chcialam podziekowac Dziewczyna z tego watku bo po przeczytaniu kilku tematow wiedzialam co mnie czeka i jako tako sie przygotowalam - co ja pisze dotego sie nie mozna przygotowac , trzeba to jakos przezyc i miec nadzieje !

widze ze duzo z Was po ..stracie.. zaciazyly wiec mam nadzieje ze i mnie to spotka niebawem !



i mam do Was pytanie , dlugo krwawilyscie po zabiegu ?
 
dziewczyny pisze na szybko.mała ma jelitowke-poczatek bylismy u lekarza.o maly wlos dostalibysmy skierowanie do szpitala,ale,ze to poczatek nie ma temp.ani wymiotow to mała leki dostala,jutro usg,krew i mocz i zobaczymy...teraz spi...jestem załamana...wazy juz 4.300kg...bardzo ładnie przybiera na wadze.trzymajcie &&& zeby nie skonczyło sie w szpitalu.
 
polna_N - bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, zapalam światełko
[*] dla Twojego Aniołka. niestety te wczesne poronienia często nie idą w parze z żadnymi dolegliwościami, często nie ma żadnego krwawienia, bólu i nagle na wizycie dostajemy obuchem w łeb - u mnie tak było za pierwszym razem, poszłam na USG genetyczne w 13tc a tam się okazało że ciąża się zatrzymała dużo wcześniej a ja nic nie czułam wręcz przeciwnie nadal miałam objawy ciążowe, może trochę zmniejszone ale miałam. tak jak piszesz dużo jest tu dziewczyn które po poronieniu zaszły w normalną, zdrową ciążę i Tobie też tego życzę z całego serca bo naprawdę poronienie nie oznacza że z kolejną ciążą też coś będzie nie tak a ja to sobie tłumaczyłam że biorąc pod uwagę statystyki to wręcz mam większe szanse że kolejną donoszę. co do krwawienia to za pierwszym razem około 10 dni a za drugim około 20 dni krwawienia/plamienia - praktycznie aż do następnej miesiączki miałam ciągle jakieś brudzenia. trzymaj się dzielnie i jeśli masz chęć to zostań z nami

Karola - trzymam mocno kciuki za Alę &&&&&&&&&&&&&&&& no i za Ciebie żebyś była dzielna
 
anty2 nio to milego odpoczynku i rozmyslan.wiem,ze sie boisz,ale to naturalne.bedzie dobrze.bett nio docieram sie z mała coraz bardziej.poznajemy sie codziennie coraz bardziej.nio wiem,ze mojemu mezowi nie jest łatwo,ale oboje jestesmy rodzicami i oboje musimy brac udzial w jej wychowaniu...kochana ty juz na koncowce...jak to zleciało..lenka w nocy tylko ja wstaje do malej...karmie ja co 3h z czego ze 30min siedzi przy butli,a pozniej usypianie czasami 5minut,czasami 30...wiec łatwo policzyc ile mam snu.maz wstaje jak juz go obudze zeby zrobił malej jesc,albo ja pobujał jak ide do wc...kilka razy w nocy to on ja usypial itd,ale po tym jak ja ja nakarmilam i przewinełam...jak widzi kupe to mu sie cofa...wczoraj mu powiedziałam,ze jest gorszy niz niejedna damulka...ehhh...chyba zaczne robic tak jak piszecie,bo inaczej kłotnia za kłotnia...terapie wstrzasowa czas zaczac...:tak:...mysiak ja mam chyba 2 opakowania nie całe,sprawdze jak sie mala obudzi zeby nie halasowac.moge ci wyslac.napisz tylko jaka dawka bo ja mam 0,4.na pw napisz swoje dane to wysle jesli ta sama.a czemu 100%?????????????? gratuluje słonko.jesli masz zaswiadczenie to powinnas miec R...pogadaj z lekarzem.ja mialam profilaktycznie ze znizka bo mialam spoko gina...:tak:.agnieszkaala witaj w klubie...:-(...ucałuj mała..
 
Dziewczyny strasznie skoczyła mi temperatura i boli mnie brzuch, nie wiem co się dzieje. Nie wiem czy to zapalenie jajników, czy co. Czy któraś z Was miała tak we wczesnej ciąży? Koleżanka powiedziała mi,że miała to samo,ale ja się strasznie denerwuję.
 
reklama
bett dzieki , dodalas mi troche otuchy !
w srode jak sie obudzlam to nawet ..siara.. sie pojawila i wtedy mialam jeszcze nadzieje no ale badania wykazaly co innego !
wiem ze musze sobie wmawiac ze wszystko bedzie dobrze ale tak jak piszecie zawsze bedzie niepokoj czy wszystko bedzie dobrze a gdy sie zaciazy to sie bedzie dmuchalo i chuchało zeby nic sie nie stalo !


a mozecie mi napisac jak to jest z miesiaczka - duzo sie Wam poprzestawialo, rozregulowalo , czy cykl trwal tyle samo czy ednak cos sie zmienilo ?
 
Do góry