reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Cześć dziewczyny zakładam nowy wątek bo nie znalazlam podobnego. Obecnie jestem w 10 to termin porodu mam na koniec maja. To moja druga ciąża pierwsza poronilam w maju ubiegłego roku. Po zabiegu lyzeczkiwania jaki musiałam przejść lekarz kazał odczekać 2 cykle i dał zielone światło w dalszych staraniach, udało się dość szybko. Tyle tylko że teraz zamiast cieszyć się swoją ciąża i tym że się tak szybko udało jestem bardzo ostrożna i wszystkiego się boję, ciągle doszukuje się jakichś nieprawidłowości choć ostatnie usg tydzień temu pokazało że wszystko jest wporzadku. A jak było z wami? Też stresowalyscie się czy cieszyły?

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
Współczuję. Pierwsza ciążę też poroniłam. Druga ciąża to był ciągły niepokój. Jednak wszystko zakończyło się dobrze. Teraz jestem w kolejnej ciąży i juz nie mam czasu na zamartwianie się, bo dwulatki są bardzo absorbujące.

Mamaniemama współczuję. Dużo sił dla Ciebie i rodziny.
 
reklama
Mam nadzieję że i u mnie zakończy się szczęśliwie. Myślę że po kolejnym usg (w 13 tc) dopiero odetchne bo ponoć ryzyko poronienia po 12 tc spada. Choć tak naprawdę do końca nic nie wiadomo już coś o tym wiem.

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry