reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po promieniu. Dziewczyny proszę was o rade..

w_karolcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Lipiec 2018
Postów
2 784
Hej dziewczyny. Ostatni okres miałam 3 września dziś zrobiłam test wyszedł pozytywny. Czy nastawiać się na coś? Kiedy iść do lekarza? Kiedy badania krwi? Czy może poczekać jeszcze bo może dostanę okres?
 
reklama
Jak test pozytywny to jest ciąża. Zrób betę powtorz po 48h. Do lekarza najlepiej pójść po 8 tyg.. Chyba że się boisz że się coś zadzieje to się skonsultuje wcześniej. Ale zrób betę
 
Może z tym 8 przesadzilam ale po 7. Ja byłam w 7 i 1 dniu i słuchałam serduszka. Jak jesteś pp poronieniu to może rzeczywiście powinnaś pójść to włączy Ci luteinę albo duphaston. Ale musisz mieć betę zapewne. 3mam kciuki, gratuluję i życzę powodzenia:)
 
mi lekarz po poronieniu powiedzial że mam przyjsc od razu jak zobaczę 2 kreseczi na teście i tak zrobiłam od razu dał mi duphaston i pierwsze kilka wizyt mialam co tydzien. Gratuluje i trzymam kciuki :) a i ja bety akurat nie robilam ani razu
 
Ostatnia edycja:
Niestety ja dopiero na poniedziałek będę mogła się umówić najwcześniej do ginekologa wiec będę musiała przeczekać.kwas foliowy biorę. Test po prawej robiłam wczoraj i kreseczka jest ciemniejsza drugi dziś rano i jest jaśniejsza. Stresuje ske trochę wiec ze to coś może oznaczać. Myślicie ze jak pojde w poniedziałek do ginekologa to wszystko będzie dobrze?
 

Załączniki

  • 56F61B65-149B-4205-B834-DA4C84046114.jpeg
    56F61B65-149B-4205-B834-DA4C84046114.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 148
Niestety ja dopiero na poniedziałek będę mogła się umówić najwcześniej do ginekologa wiec będę musiała przeczekać.kwas foliowy biorę. Test po prawej robiłam wczoraj i kreseczka jest ciemniejsza drugi dziś rano i jest jaśniejsza. Stresuje ske trochę wiec ze to coś może oznaczać. Myślicie ze jak pojde w poniedziałek do ginekologa to wszystko będzie dobrze?
 
Jestescie najlepsze ❤️ Dziekuje za wsparcie. Czy może miałyście usuwany kamień nazębny w ciąży? Bo ja jestem umówiona na jutro i nie wiem czy iść
 
Z tego co wiem to można usuwać tylko nie można tymi ultradźwiękami czy jakoś tak. Ja bym na Twoim miejscu przełożyła jednak na po wizycie u gin. I jego dopytala.
 
reklama
Dzięki wielkie! Tak zrobię. Najpierw ginekolog i później będę myśleć o dentyście. Napisałam do mojego ginekologa czy mam brać luteinę czy nie i czekam na wiadomość:)
 
Do góry