reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po raz drugi

reklama
diablica i jak test? ;-)

Baśka między moimi chłopakami nie ma nawet roku różnicy, a obu urodziłam przez cesarskie cięcie :tak: wszystko się da, tylko nie należy się zamartwiać niepotrzebnie...
 
a ja całkowicie inaczej! mojego Filipka urodziłam 11maja2011, w poniedziałek jedziemy na wyczekane wakacje i mamy zamiar z Mężem zaraz po powrocie starać się o kolejne! ciąża to cudowny stan! poza tym, mój Mąż ma 3 rodzeństwa a ja jestem sama, nie chcę tego samego dla mojego Synka.co z tego co ludzie gadają? na 99% każdy z gadających ma 'za uszami' więcej!pozatym nasze życie nasze wybory
 
hej! Ja również urodziłam w maju '10 a dokładnie 05.05.2010 :) a teraz jestem w 22 t.c. i strasznie jestem szczęśliwa że znowu udało się za pierwszym razem, marzyliśmy o max różnicy 2-3 lata i się fajnie uda, będzie ok. 20 mies. Mam słodkiego przekochanego synka a teraz rośnie nam mała pannica:). Damy radę dziewczyny, kobiety są zdolne :D
 
Laski dacie radę. Zarówno ja jak i Julisia rodziłyśmy w lutym 2010 i szybko po tym mamy po drugim dzieciaczku.
Miedzy moimi jest 13 miesięcy róznicy, a między Julisiowymi 16miesięcy (jeśli się nie mylę).
 
hej! a ja jestem majówka 2010, a teraz czekamy na drugiego syna, powinien sie pojawic w grudniui 2011, czyli równe 1,5 roku róznicy:-) Mam nadzieje, że jakos to wszystko zorganizuje, no bo przeciez inaczej być nie może !:-D Chyba ten pierwszy rok bedzie najciezszy, a potem to już zdążymy sie wszyscy nauczyc co i jak i kiedy :)
Pozdrowienia!
 
reklama
Test wyszedl negatywnie. I bardzo sie z tego cieszylam. Na tamta chwile kolejna ciaza bylaby katastrofa. Teraz coraz czesciej rozmyslam o rodzenstwie dla mojego dzidulka
 
Do góry