reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po raz drugi

witajcie mamusie.
jestem w drugiej ciązy, spadło to na mnie jak grom z nieba. jak sobie poradziłyście? ja jestem w mega szoku. nie chcialam byc jeszcze w ciąży, narazi ejestem na etapie buuuuuuuuuuuu zamiast hahaha. jak sobie poradzic?
 
reklama
Ja rodziłam w sierpniu 2010 i teraz mam termin na luty, fakt, że ledwo daje radę, ale już nie dużo zostało.. jaka będzie reakcja syna jak się urodzi jego siostra - nie mam pojęcia.. między nimi będzie półtorej roku różnicy.. staraliśmy się świadomie o drugie dziecko, tylko zaskoczeniem było dla nas to, iż udało nam się za pierwszym razem a nie tak jak w poprzedniej ciąży - 18 miesięcy starań

Pozdrawiam
 
Nektarynka - my też myśleliśmy, ze trochę dłużej się postaramy, a też poszło za 1 razem ;-) no, ale i na to trzeba być przygotowanym jak się planuje starania :-)
 
Ja dzisiaj zrobiłam test i wyszło mi że jestem w ciąży... 2 grube krechy.... Moja córcia ma 6 miesięcy i to będzie 15 miesięcy różnicy, nawet niecałe. Dziwnie się czuję, bo w ogóle jak nie w ciąży. Coś trochę podejrzewałam ale w sumie to się zaskoczyłam robiąc test. A mąż w jeszcze większym szoku, ale szczęśliwy... z tego wszystkiego poszedł kupon toto-lotka puścić :D hehe kochany. Ehh... ciekawe jak to będzie... mam tylko nadzieję że jedno a nie bliźnięta :p
Pozdrawiam
 
Nektarynka - my też myśleliśmy, ze trochę dłużej się postaramy, a też poszło za 1 razem ;-) no, ale i na to trzeba być przygotowanym jak się planuje starania :-)
Może faktycznie na początku będzie ciężko, ale potem mam nadzieję, że razem będą się bawić i my rodzice będziemy mieli więcej czasu dla siebie:-)

the_white_one gratulacje:-)
 
WITAM.Ja w ciązy nie jestem ale bardzo bym chciała w najblizszym czasie.Mam córeczke ktora kilka dni temu skonczyla 5 mies. lekko się martwie ale bardzo bym chciała aby różnica między Wiktorią a jej rodzeństwem była około roku.
 
hej:)ja zaszlam w ciaze jak moj maluch mial 6 ms :)planowalismy druga dzidzie ale nie sadzilam ze uda sie za 1 razem hihi:-D syn ma 8 ms czyli miedzy nim a drugim dzieckiem bedzie rok i 2.5 ms:-D
 
malutka gratki ciąży :-)
I trzymam kciuki za starajace sie :tak:

Moje raczki rok po roku już duże ;-) ale fajnie tak powspominac ten okres choc bylo ciązko :-) miedzy nimi jak widac rok i 3tyg :-D
 
hej:)poniewaz nie znalazlam nigdzie odpowiedzi na reszcie wątków to chcialam Was zapytac- kiedy poczulyscie ruchy w drugiej ciazy..?poniewaz zaczynam sie martwic...w pierwszej ciazy poczulam ruchy koniec 16 tyg to byly juz kopniaki- teraz leci juz 17 u mnie i nic nie czuje..w 14tyg mialam trzepotanie motylkow ale ustalo i od ponad tyg zero..a wszedzie pisza ze w drugiej ciazy ruchy pojawiaja sie duzo szybciej...jak bylo u Was?
 
reklama
hej. ja w perwszej ciąży poczułam ruchy ok 18 tygodniu, niby mówi się że w drugiej czuje się wcześniej ale wcale nie jest to jakiś standard i ja czuła później niż w pierwszej i szczerze mówiąc to później zabiegana przy maleństwie dopiero wieczorem w łózku zastanawiałam się czy ja dzisiaj jakieś ruchy czułam czy nie? także myślę że spokojnie nie denerwuj się, ale oczywiście jeżeli martwisz się to lepiej skonsultować to z lekarzem. powodzenia
 
Do góry