reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po raz drugi

Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy w 20 tygodniu a w drugiej w 22 tc.. i były to bardzo delikatne ruchy i tak samo jak Julisia dopiero wieczorami zastanawiałam sie czy faktycznie czuje jakieś ruchy..

w każdym razie urodziłam niecałe dwa tygodnie temu i mój synek bardzo lubi się tulić do siostry i ją całować, ale trzeba bardzo uważać, chce ją pogłaskać, tylko robi to czasem mało delikatnie
 
reklama
hej:)poniewaz nie znalazlam nigdzie odpowiedzi na reszcie wątków to chcialam Was zapytac- kiedy poczulyscie ruchy w drugiej ciazy..?poniewaz zaczynam sie martwic...w pierwszej ciazy poczulam ruchy koniec 16 tyg to byly juz kopniaki- teraz leci juz 17 u mnie i nic nie czuje..w 14tyg mialam trzepotanie motylkow ale ustalo i od ponad tyg zero..a wszedzie pisza ze w drugiej ciazy ruchy pojawiaja sie duzo szybciej...jak bylo u Was?
A ja Ci napsze ze u mnie ruchy czuc bylo w pierwszej ciazy kolo 23tc ;P
A drugiej ciezy niby poczulam jak sie dowiedzialam tez o ciazy (a dowiedzialam sie w 23tc) :tak:
A wtrzeciej ciazy motylki czulam w 15tc a kopniaczki delikatne po 2-3 tyg. ale powiem Ci ze własnie w trzeciej ciązy bylo tak ze czulam kopniaczki a potem jakies 2tyg ciszu i potem znów. tak chyba jest ze wpierw nie czujemy tego tak bardzo, ale kolo 23tc juz czuc dobrze i coraz czesciej :-)
 
Hej!

Dwa dni temu ujrzalam dwie kreseczki na tescie. Wydaje mi sie (czujac sie podobnie kiedy nosilam Syneczka pod sercem),ze znowu jestem w ciazy. Bardzo chcielismy drugiego dzieciaczka,ale jakos w przyszlym roku. Los jednak sprawil,ze bedziemy sie nim cieszyc jeszcze w tym roku... troszke zszokowana,ale zaraz szczesliwa witam sie z Wami Mamusie!
Pozdrowienia
 
Druga ciąża jest zupełnie inna w moim przypadku. Inaczej się czuję, do innych rzeczy mnie ciągnie. Tylko brzuch taki sam. Kopniaki poczułam trochę później.
A spodziewam się drugiego chłopca. :-)
 
reklama
U mnie druga ciaza tez jest zupelnie inna. Inne zachcianki, tez ze wzgledu na to, ze pierwsza byla corka, teraz synek. Nie jem slodyczy az tyle, nie spuchlam jak balon. Ruchy poczulam wczesniej bo juz w 16 tyg. Po tych pierwszych ruchach bylo ok 2 tyg przerwy, a potem sie rozchulalo:-D brzuch mam taki sam, tez wybrzuszylo mnie do przodu a nie na boki, czyli wciecie w talii jeszcze mam :-) A no i tym razem nie mam paska na brzuchu od pepka w dol... Zgaga zaczela meczyc pod koniec, a no i syn jest bardziej ruchliwy niz cora i nie ma czkawki zbyt czesto. Czekam teraz na rozwiazanie.
 
Do góry