reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po samoistnym poronieniu

miia1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2021
Postów
43
Witam, możecie mi powiedzieć kiedy zaszlyscie w ciaze po samoistnym poronieniu? Czy długo czekalyscie na starania od nowa?
 
reklama
Witam, możecie mi powiedzieć kiedy zaszlyscie w ciaze po samoistnym poronieniu? Czy długo czekalyscie na starania od nowa?
Ja poronilam 30 września 2019. 23 października miałam owulacje, były przytulanki z mężem :) właśnie uśpiłam 8 miesięcznego synka. Więc zaszlam od razu, nie czekając nawet na miesiączkę.
 
Ja poroniłam w październiku (puste jajo), a pod koniec listopada znowu byłam w ciąży. Obecnie 19 tydzień. Myślę, że najlepiej konsultować takie decyzje z zaufanym lekarzem. Powodzenia 🍀
 
Ja poroniłam w zeszłym roku w styczniu, a w kwietniu już mogliśmy się starać o dzidziusia, z racji pandemii trochę się nam to przeciągało do lata i jestem już na końcówce ciąży 😊
 
Ja poroniłam w tym roku w marcu. Od stycznia staraliśmy się z partnerem o dziecko i niedawno zobaczyłam 2 kreski. Nie powiem mam mega obawy żeby nie skończyło się tak samo ale staram się myśleć pozytywnie 😁
 
Ja poroniłam 16.03. Chcielibyśmy się starać odrazu po pierwszej @ ale sama już nie wiem. Co lekarz to inne zdanie :/

chyba mimo wszystko postaramy się odrazu! Mam nadzieje ze nie będę musiała długo czekać na 2 kreski
 
Ja poroniłam 16.03. Chcielibyśmy się starać odrazu po pierwszej @ ale sama już nie wiem. Co lekarz to inne zdanie :/

chyba mimo wszystko postaramy się odrazu! Mam nadzieje ze nie będę musiała długo czekać na 2 kreski
Poroniłam w 10 tc, bez łyżeczkowania. Od lekarza dostałam zielone światło odrazu po miesiączce.
 
reklama
Ja poronilam 3 razy za kazdym razem lyzeczkowanie czekalam 3 miesiaczki i zaczelam.starania z wyjatkiem po 3 poronieniu dostalam.zielone swiatlo po 1 miesiaczce zaszlam odrazu aktualnie jestem w 16 tyg i 3 dzien
 
Do góry