reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po samoistnym poronieniu

Mozliwe, tak mi mowila przez tel, ze mozliwe. Mie mam żadnych boli, ani nic. Ale mega malo by jej bylo i od srody tak ? Nie wiem.
Fajnie gdyby byla to miesiaczka, jutro kontrol dowiem sie. Oby to bylo to, bo jednak chcialabym juz normalności. Z drugiej strony taka skromna? Ale raczej by nie puścili mnie do domu mowiac ze jestem czysta a byloby inaczej
Na spokojnie. Jeżeli jest to miesiączka to teraz skup się na czymś co lubisz. Ja jak przestałam krwawić, zaczęłam ćwiczyć, pozwoliłam sobie na winko wieczorem. Mężowi powiedziałam, że to nie koniec, to dopiero początek. Możemy zajść w ciążę, to już bardzo dużo. Podeszliśmy do tego bardzo spokojnie. Ja potrzebowałam czułości z jego strony więc boboseksy były wyjątkowo namiętne i czułe. Może dlatego się udało 🙈 trzymam bardzo mocno kciuki, żeby to był okres. Bo to znaczyłoby, że kolejna szansa za kilka dni przed Wami :)
 
reklama
Na spokojnie. Jeżeli jest to miesiączka to teraz skup się na czymś co lubisz. Ja jak przestałam krwawić, zaczęłam ćwiczyć, pozwoliłam sobie na winko wieczorem. Mężowi powiedziałam, że to nie koniec, to dopiero początek. Możemy zajść w ciążę, to już bardzo dużo. Podeszliśmy do tego bardzo spokojnie. Ja potrzebowałam czułości z jego strony więc boboseksy były wyjątkowo namiętne i czułe. Może dlatego się udało 🙈 trzymam bardzo mocno kciuki, żeby to był okres. Bo to znaczyłoby, że kolejna szansa za kilka dni przed Wami :)
Dziękuję, tez mam nadzieje, ze to okres. 😊 moj wraca akurat chwile przed owu, wiec byloby mega. Dam znac jutro, buziaki !
 
Na spokojnie. Jeżeli jest to miesiączka to teraz skup się na czymś co lubisz. Ja jak przestałam krwawić, zaczęłam ćwiczyć, pozwoliłam sobie na winko wieczorem. Mężowi powiedziałam, że to nie koniec, to dopiero początek. Możemy zajść w ciążę, to już bardzo dużo. Podeszliśmy do tego bardzo spokojnie. Ja potrzebowałam czułości z jego strony więc boboseksy były wyjątkowo namiętne i czułe. Może dlatego się udało 🙈 trzymam bardzo mocno kciuki, żeby to był okres. Bo to znaczyłoby, że kolejna szansa za kilka dni przed Wami :)
kurcze zazdroszczę. No już miałam nadzieję że znalazłam dobrego ginekologa. Mam jeszcze jedną wizytę póki co żeby sprawdzić czy wszystko poszło. Może jednak mimo wszystko spróbuję wcześniej ewentualnie pójdę do kogoś innego. Nie wiem nawet jak mam szukać bo co lekarz to opinie różne, a tego mi dużo osób polecało. Byłam wcześniej u dwóch i ten szczerze mówiąc jest najbardziej konkretny ze wszystkich. Nie mówiąc że zaczęłam od zwiadów w klinice niepłodności i 2 tygodnie później okazało się że zaszłam w ciążę. Też staram się podejść do tego tak że skoro się udało to znaczy że coś ruszyło, a myśleliśmy że będzie kiszka. Aktualnie miałam uro 35 5 dni temu. Dzięki Tobie mam większe nadzieję na to wszystko. Pisałaś mi już wcześniej. Może poszukam informacji na temat lekarzy na forum i się i dowiem się coś więcej 😉
 
kurcze zazdroszczę. No już miałam nadzieję że znalazłam dobrego ginekologa. Mam jeszcze jedną wizytę póki co żeby sprawdzić czy wszystko poszło. Może jednak mimo wszystko spróbuję wcześniej ewentualnie pójdę do kogoś innego. Nie wiem nawet jak mam szukać bo co lekarz to opinie różne, a tego mi dużo osób polecało. Byłam wcześniej u dwóch i ten szczerze mówiąc jest najbardziej konkretny ze wszystkich. Nie mówiąc że zaczęłam od zwiadów w klinice niepłodności i 2 tygodnie później okazało się że zaszłam w ciążę. Też staram się podejść do tego tak że skoro się udało to znaczy że coś ruszyło, a myśleliśmy że będzie kiszka. Aktualnie miałam uro 35 5 dni temu. Dzięki Tobie mam większe nadzieję na to wszystko. Pisałaś mi już wcześniej. Może poszukam informacji na temat lekarzy na forum i się i dowiem się coś więcej 😉
Wiem kochana, pamiętam, że już Ci odpisywałam :)
Myślę, że kwestia czekania po poronieniu jest bardoz uzależniona od lekarza i jego podejścia do tematu. Po łyżeczkowaniu, faktycznie warto poczekać kilka cykli, żeby mieć pewność, że macica się zregenerowała. Po samoistnym wielu lekarzy wręcz sugeruje, że warto próbować już po pierwsze miesiączce, gdy szanse są nieco wyższe na zajście. No ale są i tacy, którzy odradzają i każą czekać kilka cykli. Oj, ja wiem jakie ciężkie jest znalezienie dobrego lekarza. Niestety większość ginekologów wszystko robią na liczby, kasa kasa się liczy. Wizyty kilkuminutowe, bez dokładnego wywiadu czy badania.
 
Czesc dziewczyny mam wyniki. Mc temu poronienie farmakologiczne w szpitalu...
 

Załączniki

  • Screenshot_20210427-094816_Drive.jpg
    Screenshot_20210427-094816_Drive.jpg
    147,1 KB · Wyświetleń: 80
Cześć dziewczyny:)
Mam synka 2,5 letniego, następna ciąża to puste jajo płodowe w grudniu tamtego roku. Teraz poronienie samoistne 6t w kwietniu. Problemu z zajściem w ciąże nie mam tylko z jej utrzymaniem. Miesiączki regularne dni płodne tez wiem kiedy mam. Do każdej ciąży jestem pozytywnie nastawiona, choć wiadomo że po poronieniu juz nie jest tak samo. Tym razem jak zajdę w ciąże mam dostać cos na podtrzymanie. Badan nie robilam, ale chciałabym zbadać progesteron. W którym dniu się go bada? W czasie owulacja czy po?
 
U mnie we wtorek 20.04 w 8+5 stwierdzono że ciąża obumarła w 6+2 podobno było tylko echo zarodka ale w 5 tygodniu w ogóle go nie było widać. Nadal krwiawie i mam okropne skurcze. To była moja pierwsza ciąża dodam że mam 35 lat i próbowaliśmy powoli przez 3 lata. Mam nadzieję że wszystko się ładnie oczyści samo i będę mogła znowu podjąć starania bez przeszkód. Myślicie ze za drugim razem będzie łatwiej? Póki co mam straszna traumę i nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ☹️
My staraliśmy się 20 miesięcy ☹️ maluszek przestał się rozwijać w 6 tygodniu, jutro idę do szpitala na kontrolę ale chyba wszystko się oczyściło...trzymałam moje maleństwo w dłoni i postanowiłam spalić 😞 teraz będę czekać na zielone światło jak najszybciej
 
Dziewczyny jak myślicie czy zapalenie żołądka moze być przyczyną poronienia? 1 poronienie i kolejne poronienie miałam wtedy kiedy bolał mnie żołądek.
Drugie pytanie: kiedy najszybciej od owulacji można zrobić test ciążowy?
 
Ja poroniłam 16.03. Chcielibyśmy się starać odrazu po pierwszej @ ale sama już nie wiem. Co lekarz to inne zdanie :/

chyba mimo wszystko postaramy się odrazu! Mam nadzieje ze nie będę musiała długo czekać na 2 kreski
Poroniłam w kwietniu i lekarz też mi pow że można od razu się starać teraz czekam na @
 
reklama
Do góry