reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Sono HSG

reklama
Ja też jestem po Sono hsg (22 luty), zastrzyk ovitrelle (27 luty) + zalecone stosowanie Duphaston + Estrofem dodatkowo jeszcze Acard. Od 3 dni bóle jak na okres ale delikatne i straszny ból piersi.. jestem 8 dni przed planowaną @ która mam cichą nadzieję że nie przyjdzie.
 
Ja też jestem po Sono hsg (22 luty), zastrzyk ovitrelle (27 luty) + zalecone stosowanie Duphaston + Estrofem dodatkowo jeszcze Acard. Od 3 dni bóle jak na okres ale delikatne i straszny ból piersi.. jestem 8 dni przed planowaną @ która mam cichą nadzieję że nie przyjdzie.
 
Mialam cytologie. Ale jak szukalam informacji o badaniu to w czesci placówek wymagaja posiewu z kanalu szyjki macicy.
Stan zapalny warto wyleczyc przed badaniem.
 
reklama
Do góry