reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po tabletkach antykoncepcyjnych

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2019
Postów
2
Hej,mam pytanie szczególnie do tych co udało im się zajść w ciaze przy torbielach oraz w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek.
3 lata temu zaczelam przyjmować tabletki ze wzgledu na torbiele czynnościowe.
Tabletki odstawilam 31maja dostałam krawienia z odstawienia,które trwało 4 dni
Po 4 dniach wspolzylam z partnerem co ok.2/3 dni ( bez.zab.)15 miałam owulację dzień po owulacji zaczął strasznie kluc mnie prawy jajnik co promieniowalo na prawy dol pleców.dwa dni później zaczynaly bolec mnie piersi oraz podbrzusze natomiast wczoraj czyli 4/5 dni po czulam duży bol podbrzusza podczas stosunku dodatkowo mam strasznie dużo białego śluzu taki jak zawsze miałam w dni nieplodne,ale jest go jakoś więcej.
Nie wiem co mam o tym myśleć na bete z krwi jest za wcześnie,torbiele raczej tak szybko nie dawały by znac.miała może któraś taki przypadek? Z góry dziękuję za odpowiedzi
 
reklama
Na wszystko jest za wcześnie ;) jest sporo osób które w 1 cyklu po odstawieniu zachodziły , ja jestem z tych które nie zaszły , Twoje objawy mogą świadczyć o owulacji , bo raczej nie o ciąży , ból podbrzusza w ciąży jak najbardziej ale bliżej @ , no musisz uzbroić się w cierpliwość , ja po odstawieniu okres miałam w cały świat
 
Objawy ciążowe, ale zdecydowanie na nie za wcześnie, za bardzo się nakręcasz i doszukujesz na siłę.
Ja tabletki odstawiałam 3 miesiące przed rozpoczęciem starań, z córką zaszłam w 1 cyklu, z synem w 2.
 
Twoje opisane objawy to bardziej owulacyjne bo na ciaze to o wiele za wczesnie. Mi sie nie udalo zajsc w ciaze 1 cyklu po odstawieniu ale za to w 3. W marcu odstawilam tabletki a teraz jestem w 5 tyg ciazy :) podejdz do tego na spokojnie nic na sile bo nic z tego nie wyjdzie. Ja odpuscilam przy 3 cyklu zajelam sie swoimi sprawami mialam juz najblizsze tygodnie zaplanowane i cyk udalo sie :) powodzenia
 
Ja zaszłam w 1 cyklu po odstawieniu tabletek. Ogólnie nie miałam żadnych objawów, czułam się świetnie, na dodatek miałam ciągle ochotę na seks. Dopiero bliżej pierwszego krwawienia lekko pobolewał mnie brzuch. Byłam na wakacjach i zrobiłam test, żeby zobaczyć czy mogę poszaleć z imprezami i był negatywny (minęło wtedy 5 tygodni od odstawienia tabletek). Później nie robiłam testu przez ponad tydzień, bo słyszałam, że nie zawsze te pierwsze krwawienie pojawia się tak szybko. Więc tak naprawdę nie miałam żadnych objawów, a o ciąży dowiedziałam się późno). Więc po prostu na razie się nie nakręcaj, daj sobie czas i powinno być dobrze ;)
 
Do góry