reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ciąża po Zaśniadzie - kiedy wam się udało ?

OsnowaM

Zaciekawiona BB
Kochane powiedzcie kiedy udało Wam się zajść w ciąże po zaśniadzie?
jestem świeżo po poronieniu (7 tydzień ciąży, maleństwo przestało się rozwijać prawdopodobnie w 6 tyg.) i zabiegu łyżeczkowania + tabletka poronna.
diagnoza zaśniad, czekamy jeszcze na wyniki badań HP aczkolwiek ginekolog powiedziała mi ze jest bardzo brzydki obraz macicy, dawno takiego nie widziała.. jestem przerażona co będzie dalej i co robić kiedy zacząć się starać. Wiem ze to wszystko pewnie dowiem się od swojego ginekologa kiedy będą już wyniki HP aczkolwiek chciałabym posłuchać waszego doświadczenia w tym temacie... może jakieś rady ? Coś ? To była pierwsza ciąża bardzo wyczekana, 2 lata starań. Udało się po laparoskopii..
Pomóżcie ..

reklama

Natalia9898

Fanka BB :)
To gratulacje ze jesteś Mama ❤️ Tez bym tak bardzo tego chciała.
moge zapytać jaki był wynik badania HP ?
na badaniach nic konkretnego nam nie wyszło bo ronic zaczęłam w domu i jajo wypadło w domu przestraszyłam się i pojechałam do szpitala i nie było tego konkretnego materiału tylko z tych "resztek" zrobili to jeszcze wynik nie był po polsku a do lekarza już nie poszłam ani na kontrolę ani nic, zresztą czytałam o tych badaniach na internecie i one podobno nic konkretnego nie mówią , nie dziękuję żeby nie zapeszac bo to dopiero początek :)

OsnowaM

Zaciekawiona BB
na badaniach nic konkretnego nam nie wyszło bo ronic zaczęłam w domu i jajo wypadło w domu przestraszyłam się i pojechałam do szpitala i nie było tego konkretnego materiału tylko z tych "resztek" zrobili to jeszcze wynik nie był po polsku a do lekarza już nie poszłam ani na kontrolę ani nic, zresztą czytałam o tych badaniach na internecie i one podobno nic konkretnego nie mówią , nie dziękuję żeby nie zapeszac bo to dopiero początek :)
Ja czekam.. zobaczymy, staram się myśleć pozytywnie.
Dziękuje ci bardzo za odpowiedz.
Zrozumiałam ze maleństwo jest już z tobą ❤️ Trzymam kciuki i dużo zdrówka dla was !

Natalia9898

Fanka BB :)
Kochane powiedzcie kiedy udało Wam się zajść w ciąże po zaśniadzie?
jestem świeżo po poronieniu (7 tydzień ciąży, maleństwo przestało się rozwijać prawdopodobnie w 6 tyg.) i zabiegu łyżeczkowania + tabletka poronna.
diagnoza zaśniad, czekamy jeszcze na wyniki badań HP aczkolwiek ginekolog powiedziała mi ze jest bardzo brzydki obraz macicy, dawno takiego nie widziała.. jestem przerażona co będzie dalej i co robić kiedy zacząć się starać. Wiem ze to wszystko pewnie dowiem się od swojego ginekologa kiedy będą już wyniki HP aczkolwiek chciałabym posłuchać waszego doświadczenia w tym temacie... może jakieś rady ? Coś ? To była pierwsza ciąża bardzo wyczekana, 2 lata starań. Udało się po laparoskopii..
Pomóżcie ..
będzie dobrze już jak raz się udało to miejmy nadzieję że pójdzie teraz z górki my ogólnie 6 lat kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale młodzi byliśmy i nie zwracaliśmy ma to uwagi że tyle czasu nic nie wychodzi trzeba myśleć dobrze

reklama

Nalsonik

Aktywna w BB
Hej Kochana!
Wydaje mi się, że przy zaśniadzie całkowitym zalecane jest odczekanie roku, ale najlepiej porozmawiać z lekarzem i może pozwoliłby na szybsze rozpoczęcie :)

Do góry