reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Zaśniadzie - kiedy wam się udało ?

OsnowaM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
998
Kochane powiedzcie kiedy udało Wam się zajść w ciąże po zaśniadzie?
jestem świeżo po poronieniu (7 tydzień ciąży, maleństwo przestało się rozwijać prawdopodobnie w 6 tyg.) i zabiegu łyżeczkowania + tabletka poronna.
diagnoza zaśniad, czekamy jeszcze na wyniki badań HP aczkolwiek ginekolog powiedziała mi ze jest bardzo brzydki obraz macicy, dawno takiego nie widziała.. jestem przerażona co będzie dalej i co robić kiedy zacząć się starać. Wiem ze to wszystko pewnie dowiem się od swojego ginekologa kiedy będą już wyniki HP aczkolwiek chciałabym posłuchać waszego doświadczenia w tym temacie... może jakieś rady ? Coś ? To była pierwsza ciąża bardzo wyczekana, 2 lata starań. Udało się po laparoskopii..
Pomóżcie ..
 
reklama
To gratulacje ze jesteś Mama ❤️ Tez bym tak bardzo tego chciała.
moge zapytać jaki był wynik badania HP ?
na badaniach nic konkretnego nam nie wyszło bo ronic zaczęłam w domu i jajo wypadło w domu przestraszyłam się i pojechałam do szpitala i nie było tego konkretnego materiału tylko z tych "resztek" zrobili to jeszcze wynik nie był po polsku a do lekarza już nie poszłam ani na kontrolę ani nic, zresztą czytałam o tych badaniach na internecie i one podobno nic konkretnego nie mówią , nie dziękuję żeby nie zapeszac bo to dopiero początek :)
 
na badaniach nic konkretnego nam nie wyszło bo ronic zaczęłam w domu i jajo wypadło w domu przestraszyłam się i pojechałam do szpitala i nie było tego konkretnego materiału tylko z tych "resztek" zrobili to jeszcze wynik nie był po polsku a do lekarza już nie poszłam ani na kontrolę ani nic, zresztą czytałam o tych badaniach na internecie i one podobno nic konkretnego nie mówią , nie dziękuję żeby nie zapeszac bo to dopiero początek :)
Ja czekam.. zobaczymy, staram się myśleć pozytywnie.
Dziękuje ci bardzo za odpowiedz.
Zrozumiałam ze maleństwo jest już z tobą ❤️ Trzymam kciuki i dużo zdrówka dla was !
 
Kochane powiedzcie kiedy udało Wam się zajść w ciąże po zaśniadzie?
jestem świeżo po poronieniu (7 tydzień ciąży, maleństwo przestało się rozwijać prawdopodobnie w 6 tyg.) i zabiegu łyżeczkowania + tabletka poronna.
diagnoza zaśniad, czekamy jeszcze na wyniki badań HP aczkolwiek ginekolog powiedziała mi ze jest bardzo brzydki obraz macicy, dawno takiego nie widziała.. jestem przerażona co będzie dalej i co robić kiedy zacząć się starać. Wiem ze to wszystko pewnie dowiem się od swojego ginekologa kiedy będą już wyniki HP aczkolwiek chciałabym posłuchać waszego doświadczenia w tym temacie... może jakieś rady ? Coś ? To była pierwsza ciąża bardzo wyczekana, 2 lata starań. Udało się po laparoskopii..
Pomóżcie ..
będzie dobrze już jak raz się udało to miejmy nadzieję że pójdzie teraz z górki my ogólnie 6 lat kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale młodzi byliśmy i nie zwracaliśmy ma to uwagi że tyle czasu nic nie wychodzi trzeba myśleć dobrze
 
reklama
Hej Kochana!
Wydaje mi się, że przy zaśniadzie całkowitym zalecane jest odczekanie roku, ale najlepiej porozmawiać z lekarzem i może pozwoliłby na szybsze rozpoczęcie :)
 
Do góry