reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża/Poród - chłopiec czy dziewczynka. Obalamy teorię!

reklama
Najgorsze jest to, że aby pozyskać wiedzę na ten temat, rzetelna wiedzę zaznaczę, wystarczy wpisać w Google "skąd się bierze płeć dziecka".
Jak widać niektórzy wola wierzyć w zabobony i szamańskie teorie 🤷‍♀️
Dokładnie. A już fakt, że lekarz coś takiego powiedział wola o pomstę do nieba. No chyba, że był to jakiś żart, którego pacjentka nie zrozumiała.
Zgadzam się, że to loteria, ale myślę, że czasami warto przymknąć oko ;) i się po prostu pośmiać ;)
Oczywiście, że można się z czegoś pośmiać. Problem polega na tym, że sporo kobiet upiera się przy tym, że dana "szamańska" metoda działa, Bo "mi się sprawdziło". I jak lwice będą bronić swoich dziwnych teorii.
 
Dokładnie. A już fakt, że lekarz coś takiego powiedział wola o pomstę do nieba. No chyba, że był to jakiś żart, którego pacjentka nie zrozumiała.

Oczywiście, że można się z czegoś pośmiać. Problem polega na tym, że sporo kobiet upiera się przy tym, że dana "szamańska" metoda działa, Bo "mi się sprawdziło". I jak lwice będą bronić swoich dziwnych teorii.
A czemu masz z tym problem? To ich życie i ich teorie. Jak masz potrzebę krucjaty, to droga wolna...
 
A czemu masz z tym problem? To ich życie i ich teorie. Jak masz potrzebę krucjaty, to droga wolna...
Nie chodzi o krucjatę. Każdy może sobie wierzyć w co chce. Ale jak inni ci piszą, że nie masz racji to wypadałoby sprawdzić jak jest. Tym bardziej, że są to wypowiedzi, w miejscu gdzie dużo kobiet szuka informacji. I zamiast "dobrej" wiedzy znajdują jakieś zabobony.
 
reklama
Do góry