reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw

poziomki

mama 00 08 11 13 15
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2010
Postów
6 663
Miasto
Birmingham
Myśle że doświadczone mamusie z forum chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem z naszymi początkującymi mamami.:tak::-D
Dlatego zachęcam Was dziewczyny do dzielenia się wszystkim co nie daje Wam spokoju bo razem zawsze raźniej;-)
A każda nawet kolejna ciąża jest zuuupełnie inna:sorry2:

 
reklama
To ja się nieśmiało zapytam jak jest z przytulaniem do Waszych połówek? Muszę się przyznać że bardzo się boję (tym bardziej że plamiłam delikatnie przez jeden dzień- choć lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań) . Najchętniej wprowadziłabym abstynencję do początku drugiego trymestru:-)
 
To ja się nieśmiało zapytam jak jest z przytulaniem do Waszych połówek? Muszę się przyznać że bardzo się boję (tym bardziej że plamiłam delikatnie przez jeden dzień- choć lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań) . Najchętniej wprowadziłabym abstynencję do początku drugiego trymestru:-)

Jeżeli gin nie widzi przeciwwskazań to nie ma na co czekać,ale przede wszystkim Ty musisz być na to gotowa bo inaczej nici z przyjemności:/ Porozmawiaj z facetem o swoich obawach żeby nie czół się odtrącony z powodu ciąży;)
Myśle że nabierzesz pewności po badaniu usg kiedy zobaczysz fasolke.
W tajemnicy powiem Ci że fasolki odczuwają przyjemność razem z mamą bo też endorfinki mu do główki uderzają więc powodzenie w bobosexach ;)))
 
jezeli lekarz nie widzi przeciwskazan to milego przytulania ;-) i ciesz sie ze mozecie... hihihja tam sie przytulalam do dnia oprzed porodem:-Da ze mialam maly brzuch to nie bylo problemu z pozycjami:zawstydzona/y: jhihih no a na dodatek w 8 miesiacu wbilam sie w seksowne ciuszki , gorset itp... hih na urodzinki mojego D:-D taki prezent:-p


a tak przy okazji to napisze ze ja to sie boje ze moja dzidzia bedzie wieksza od poprzedniej bo tak ponoc zawsze jest ze kazda kolejna jest wieksza... no a ze pierwsza miala prawie 4300 tgo co kolejna moze miec nawet 5.... oj....boli:-:)sorry2:
 
ja mam prawie 2-metrowego męża (1,97) i nadzieję, że nasza fasolka tak na dobre, to zacznie rosnąć dopiero PO porodzie ;-)
 
Ostatnia edycja:
Mój też ma prawie 2 metry i nasz fasol(Gabi) szybko rosła w brzuszku i poza nim.
Na usg cały czas była ponad normą i teraz też jest ma niecałe 2 latka a nosi ubranka na 2,5-3 :)))
 
Kamcia mija pierwsza urodziła się w 39tyg i ważyła 3450 druga w 41 tyg ważyła 4400 ......AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
no wlasnie... jak moja pierwsza 4300 to 2... uuuuu boliiiiiii
Mój też ma prawie 2 metry i nasz fasol(Gabi) szybko rosła w brzuszku i poza nim.
Na usg cały czas była ponad normą i teraz też jest ma niecałe 2 latka a nosi ubranka na 2,5-3 :)))
moj ma 1,85 no i mala tez szybko rosla w brzuszku...moja kumpela teraz jestt w 30tc i jej dzidziol ma 900g a moja w 32 tc miala juz 3800:sorry2: wiedzialam ze bedzie wielka i dluga bo lekarze mowili ze ma dlugie nogi....ciuszki na 0-3msc nosila tylko przez miesiac...a teraz ma niecaly rok a nosi ciuchy na 12-18msc a niektore nawet na 2 lata
spodnie wszystkie ma wieksze ... bez wyjatkow:sorry2:
 
reklama
Do góry