reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw

reklama
ewcia moja byla dluga . no i lekko przeszla... no ale do chudych nie nalezala...:-p
bo pulpecik z niej byl :-D
kazdy mowil ze wyglada jak 3 miesieczne dziecko:-Dydjecia prosto ze szpitala
 

Załączniki

  • P1080299.jpg
    P1080299.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 109
  • P1080323.jpg
    P1080323.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 119
  • P1080342.jpg
    P1080342.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 115
Kamcia- mi chodziło nie w sensie, że długa i chudziutka, tylko, że np
przy wadze 3800g i wzroście powiedzmy 55cm będzie gorzej rodzić niż przy tej samej wadze a wzroście powiedzmy 60cm ;)
No a malutka śliczna była :))
 
kamcia śliczna córcia i rzeczywiście nie wyglądała na noworodka... :-)
Dziewczyny wiecie ja się boje na razie tylko jednej rzeczy: jak Wiktor zareaguje na rodzeństwo... jest naszym oczkiem w głowie a jak teraz dojdzie jeszcze brat albo siostra to jak będzie się zachowywał...
 
Kamcia- mi chodziło nie w sensie, że długa i chudziutka, tylko, że np
przy wadze 3800g i wzroście powiedzmy 55cm będzie gorzej rodzić niż przy tej samej wadze a wzroście powiedzmy 60cm ;)
No a malutka śliczna była :))
tak , wiem , ale moja wage miala 4260 i wyrost 59cm ... cyzli i grubasna i dlugasna:tak:
to tez pokazaam zdjecia jak wygladala....:-D

kama na ostatnim zdjeciu Vi ma 1 dzien , bo u nas wychodzi sie ze szpitala na 2 dzien od porodu , czyli rodzxilam ja we wtorek a w srode juz jechalysmy do domu , stad miala juz na sobie ubranko i czapeczke:tak:
 
Kamcia ale kawał córy, jak ty ją kobieto urodziłaś??
Wiem jak się rodzi malutkiego grubaska... Moja Zuza ważyła 3500 przy... 48 cm :-) Do tego główka w ogóle jej nie zmieniła kształtu, jak piłka okrągła i męczyłam się z nią długo. Także wolę teraz długaśnego chudzielca z głową jak jajo :-)
 
Kamcia ale kawał córy, jak ty ją kobieto urodziłaś??
silami natury:-D:-D:-D

a tak powaznie musialam wziasc znieczulenie... hehe
gaz nie pomagal... no wiec powiedzialam ze chce Epidural.. czyli chyba zewnatrzoponowe w pl sie tak nazywa....

no i nic nie czulam....:-) a pozniej przez tydzien chodzilam rozkraczona jak kaczka:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Kamcia my to weteranki bo Gabi 4400kg i 58 dł:)) a każde następne większe. Poród trwał (cały) 2,5h więc na znieczulenie nie miałam ci liczyć;) ale na szczęście obyło się bez cięcia!!
A u Ciebie??
 
reklama
Do góry