reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, poronienie? Milion myśli naraz...

Young Woman

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Sierpień 2016
Postów
30
Dziś mam 39dc.Mój ostatni cykl trwał 25 dni, jak nigdy. Nigdy mi się taki nie zdarzył. Zazwyczaj cykle jak już to były dłuższe niż krótsze. Są nieregularne i bardzo bolesne. Bez leków przeciwbólowych się nie obędę. Biorę castagnus, olej z wiesiołka, kwas foliowy i witaminy. Od kilku miesięcy też tabletki nasenne,bo mam problem z zaśnięciem.
Ale przejdźmy do sedna sprawy. Wczoraj złapał mnie ból jak na okres i podczas jego trwania. Ale ku mojemu zdziwieniu, nie krwawiłam. Potem byłam w łazience i pojawiła się wydzielina z małą ilością krwi. Za chwilę nie było krwi, już nie krwawiłam, potem ból jak dobrze pamiętam po kilku godzinach sprawił że znów sprawdziłam i było plamienie o którym wyżej piszę, też chwilowe. Dziś plamienie, skurcze, kłucie jajników i ból promienujący do pachwin oraz dreszcze. Nie mam temperatury. Od kilku dni miewam też bóle głowy.Bolą mnie też nogi, jak przeważnie na okres. Byłam u lekarza, ale nie zostałam przyjęta, a panie w kolejce mnie nie przepuściły mimo, że to pilna sprawa. Nigdy w życiu nie miałam takich objawów, więc nie wiem co robić. Zwyczajnie się boję. O maleństwo staram się już ponad 3 lata. Zrobiłam dziś test ciążowy, ale wynik negatywny. Żałuję, że jak nie zostałam przyjęta to, że chociaż bety nie zrobiłam. Na pewno byłabym trochę spokojniejsza.
Boję się, że to poronienie, albo równie inna bardzo poważna sprawa. A nawet gdyby ciąża, co jest moim największym marzeniem, to chciałabym po prostu wiedzieć i zadbać o siebie bardziej. W sensie nie dźwigać itd.
Miała tak któraś z Was? Bardzo proszę Was dziewczyny o jakieś rady i wsparcie, bo nie wiem już co robić 😔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Możliwe że to nieregularny cykl jeśli bierzesz tabletki to mogą one mieć na to wpływ. Testy nie zawsze wychodzą pozytywne nawet przy ciazy, czytałam że nie którym dopiero w 6 tygodniu wychodzą ( nie wiem od czego to zależy) co by nie było przy bólu podbrzusza bez konsultacji z ginekologiem nie powinno się obejść zwłaszcza że spóźnia się okres. Mała ilość jasnej krwi może świadczyć o nadżerce lub innych schorzeniach które nie koniecznie są zagrożeniem dla dzidziusia jednak wizyta jak dla mnie nie unikniona zwłaszcza że ci zależy. Bądź dobrej myśli bo jeśli to ciąża to stresujesz maluszka 😜😜
Możliwe że to nieregularny cykl jeśli bierzesz tabletki to mogą one mieć na to wpływ. Testy nie zawsze wychodzą pozytywne nawet przy ciazy, czytałam że nie którym dopiero w 6 tygodniu wychodzą ( nie wiem od czego to zależy) co by nie było przy bólu podbrzusza bez konsultacji z ginekologiem nie powinno się obejść zwłaszcza że spóźnia się okres. Mała ilość jasnej krwi może świadczyć o nadżerce lub innych schorzeniach które nie koniecznie są zagrożeniem dla dzidziusia jednak wizyta jak dla mnie nie unikniona zwłaszcza że ci zależy. Bądź dobrej myśli bo jeśli to ciąża to stresujesz maluszka 😜😜
 
Rozwiązanie
Do góry