reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża poronienie

Laura260294

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2020
Postów
16
Witam pisałam wcześniej o plamieniu w czasie ciąży byłam dziś u lekarza i doszło na 99 procent do poronienia chodź lekarz przy USG zobaczył mała kropeczkę stwierdził że to może być wczesna ciąża chodź ostatnią miesiączkę miałam 21.11.2020 a testy ciążowe robiłam 18 grudnia i wyszły pozytywnie. Lekarz kazał mi przyjść za tydzień na USG i sprawdzić czy to jest ciąża wczesna czy faktycznie ta kropka to jeszcze ten płód czy ktoś tak miał i faktycznie to dopiero wczesna ciąża i było wszystko dobrze Bardzo jestem załamana płacze bo chciałam te maleństwo teraz cały czas krwawię od ponad tygodnia przyszły te bóle brzucha jak miesiączka nie wiem co mam myśleć. Wróciłam do domu i zrobiłam test ciążowy i wyszły od razu dwie kreski już sama nie wiem o co chodzi powiedzie mi czy ktoś był w podobnej sytuacji.
 
reklama
Do góry