reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża .potrzebuje porady

U

użytkownik-a

Gość
Hej mam pytanie byłam na usg tydzień temu i był pecherzyk ciazowy 8,7 mm i pecherzyk zółtkowy 4,5 mm dzisiaj po tygodniu pecherzyk ciazowy ma 22 mm i brak pecherzyk zółtkowego.
Czy ktoś miał podobna sytuacje? Lub o takiej słyszał? Co to może oznaczać?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
A co powiedział lekarz ? Mi się wydaje że to niestety będzie koniec ,wchłonąl się, i wątpię żeby znowu pojawił

U

użytkownik-a

Gość
Lekarz powiedział że on się spotkał z cudem żebym brała progesteron i przyszła za tydzień.
Nie wiem co mam robić po ciąży pozamacicznej ,drugiej poronienionej nie mam już nadziei . Boję się że będę podtrzymywala sztucznie ciaze Która jest nieprawidłowa boję się zabiegu .
Nie wiem czy lekarz mówi realnie czy nie . Dlatego szukam dziewczyn które mają jakąś wiedzę na ten temat . @Fado123 dzięki za odpowiedź przynajmniej wiem że ys może zniknąć bo zaczęłam sobie wmawiać że może lekarz nie zauważył Ale sprzęt ma dobry akurat.
Ale czemu pecherzyk ciazowy rośnie skoro zoltkowy zanikl .
Nie wiem czy sobie wmawiam Ale na górze pęcherzyka na środku przy ścianie widzę malutka kropeczke czy to może e coś być?

Załączniki

Fado123

Rozwiązania
3
Lekarz powiedział że on się spotkał z cudem żebym brała progesteron i przyszła za tydzień.
Nie wiem co mam robić po ciąży pozamacicznej ,drugiej poronienionej nie mam już nadziei . Boję się że będę podtrzymywala sztucznie ciaze Która jest nieprawidłowa boję się zabiegu .
Nie wiem czy lekarz mówi realnie czy nie . Dlatego szukam dziewczyn które mają jakąś wiedzę na ten temat . @Fado123 dzięki za odpowiedź przynajmniej wiem że ys może zniknąć bo zaczęłam sobie wmawiać że może lekarz nie zauważył Ale sprzęt ma dobry akurat.
Ale czemu pecherzyk ciazowy rośnie skoro zoltkowy zanikl .
Nie wiem czy sobie wmawiam Ale na górze pęcherzyka na środku przy ścianie widzę malutka kropeczke czy to może e coś być?
Przykro mi że to przychodzisz, ja 2 razy poronilam , pierwszy raz miałam pusty pęcherzyk i właśnie tak wyglądał, a który to tydzień u Ciebie? Masz zdjęcia tego wcześniejszego usg?

U

użytkownik-a

Gość
Przykro mi że to przychodzisz, ja 2 razy poronilam , pierwszy raz miałam pusty pęcherzyk i właśnie tak wyglądał, a który to tydzień u Ciebie? Masz zdjęcia tego wcześniejszego usg?
No już prawie 7 tydzien . Nie mam zdjęcia nie dali mi ale był pecherzyk ciazowy i ladny okrągły zółtkowy. Myślę że muszę się z tym pogodzić najgorsze teraz będzie to czekanie nie wiem co mam robić dalej nie wiem co mnie czeka . Temperatura dalej podniesiona 37 ° . Czuje że raczej nie oczyszcze się sama ... myślisz że bez skierowania mogę moge isc do szpitala i poprosić o obserwacje?

Fado123

Rozwiązania
3
No już prawie 7 tydzien . Nie mam zdjęcia nie dali mi ale był pecherzyk ciazowy i ladny okrągły zółtkowy. Myślę że muszę się z tym pogodzić najgorsze teraz będzie to czekanie nie wiem co mam robić dalej nie wiem co mnie czeka . Temperatura dalej podniesiona 37 ° . Czuje że raczej nie oczyszcze się sama ... myślisz że bez skierowania mogę moge isc do szpitala i poprosić o obserwacje?
Jeśli nic się nie dzieje ,to raczej nie będą chcieli Cię przyjąć, 7 tc powinno już być serduszko eh

U

użytkownik-a

Gość
Jeśli nic się nie dzieje ,to raczej nie będą chcieli Cię przyjąć, 7 tc powinno już być serduszko eh
No wlansie wiem czyli zostaje mi po prostu czekać nie wiadomo na co . 3 straty w ciągu roku nie chce mi się żyć jestem tym wykończona

Fado123

Rozwiązania
3
No wlansie wiem czyli zostaje mi po prostu czekać nie wiadomo na co . 3 straty w ciągu roku nie chce mi się żyć jestem tym wykończona
A robiłaś jakieś badania ?? Nie załamuj się, wiem że łatwo się mówi, ale tez przez to przeszłam

reklama

KatGde

Rozwiązania
0
Hej mam pytanie byłam na usg tydzień temu i był pecherzyk ciazowy 8,7 mm i pecherzyk zółtkowy 4,5 mm dzisiaj po tygodniu pecherzyk ciazowy ma 22 mm i brak pecherzyk zółtkowego.
Czy ktoś miał podobna sytuacje? Lub o takiej słyszał? Co to może oznaczać?
Jesteś pewna daty owulacji? Monitoring cyklu? Ja bym brała progesteron i jeszcze poczekała. Może to nie jest 7tc. Może ciąża jest młodsza.

U

użytkownik-a

Gość
Jesteś pewna daty owulacji? Monitoring cyklu? Ja bym brała progesteron i jeszcze poczekała. Może to nie jest 7tc. Może ciąża jest młodsza.
Na 100 % jestem pewna zwlaacza zs 23 czerwca bgl juz pozytywny test . A tydzień temu był pecherzyk zoltkowy którego dzisiaj lekarz już nie widział. Jest mi bardzo przykro nie wiem co mam że sobą zrobić

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 17
B Potrzebuje bardzo porady. Ciąża Potrzebuję porady 17
syl-ka Potrzebuje porady ☺️ Potrzebuję porady 12
J Potrzebuje porady Potrzebuję porady 3
K Potrzebuje porady Potrzebuję porady 1
M Potrzebuje porady Potrzebuję porady 8
nowamloda12 Pierwsza Ciąża! Co potrzebuje? Potrzebuję porady 20
M Pierwsza ciąża potrzebuje kilku porad Potrzebuję porady 11
K Ciąża? Potrzebuję porady 16
A Ciąża wielopłodowa Temat tygodnia 0