reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża .potrzebuje porady

U

użytkownik-a

Gość
Hej mam pytanie byłam na usg tydzień temu i był pecherzyk ciazowy 8,7 mm i pecherzyk zółtkowy 4,5 mm dzisiaj po tygodniu pecherzyk ciazowy ma 22 mm i brak pecherzyk zółtkowego.
Czy ktoś miał podobna sytuacje? Lub o takiej słyszał? Co to może oznaczać?
 
reklama
Rozwiązanie
I udało się bez zabiegu ?
Tak udało się bez zabiegu. Wypisałam się ze szpitala na własne zadanie, jednak byłam w kontakcie telefonicznym z moim lekarzem do którego chodzę prywatnie i wypisałam się za jego zgoda. Miałam podane 14 dawek tabletek, udało się oczyścić prawie do końca mimo tego lekarze w szpitalu naciskali na zabieg, ja wolałam go uniknąć. Miałam pierwsza miesiączkę wywoływana lekiem aby szybciej oczyścić się do końca. Dostałam ja po 3 tygodniach od podania pierszej dawki tabletek w szpitalu. Po tej wywoływanej miesiączce byłam u lekarza i było już wszytsko dobrze..
Jesteś pewna daty owulacji? Monitoring cyklu? Ja bym brała progesteron i jeszcze poczekała. Może to nie jest 7tc. Może ciąża jest młodsza.
Na 100 % jestem pewna zwlaacza zs 23 czerwca bgl juz pozytywny test . A tydzień temu był pecherzyk zoltkowy którego dzisiaj lekarz już nie widział. Jest mi bardzo przykro nie wiem co mam że sobą zrobić
 
reklama
Na 100 % jestem pewna zwlaacza zs 23 czerwca bgl juz pozytywny test . A tydzień temu był pecherzyk zoltkowy którego dzisiaj lekarz już nie widział. Jest mi bardzo przykro nie wiem co mam że sobą zrobić
Weź przepisany progesteron. Na odstawienie masz czas. Umów się prywatnie do innego ginekologa. Inny aparat, inny lekarz. Nawet jednorazowo zmień gabinet.
 
Ja miałam w szpitalu stwierdzone puste jajo pomiomo tego ze cały czas w obrazie usg był pęcherzyk zoltkowy z tym ze był on za duży. Miałam podane tabakteki gdy pęcherzyk ciazowy miał 20 mm a zoltkowy 7,5mm..
 
reklama
I udało się bez zabiegu ?
Tak udało się bez zabiegu. Wypisałam się ze szpitala na własne zadanie, jednak byłam w kontakcie telefonicznym z moim lekarzem do którego chodzę prywatnie i wypisałam się za jego zgoda. Miałam podane 14 dawek tabletek, udało się oczyścić prawie do końca mimo tego lekarze w szpitalu naciskali na zabieg, ja wolałam go uniknąć. Miałam pierwsza miesiączkę wywoływana lekiem aby szybciej oczyścić się do końca. Dostałam ja po 3 tygodniach od podania pierszej dawki tabletek w szpitalu. Po tej wywoływanej miesiączce byłam u lekarza i było już wszytsko dobrze..
 
Rozwiązanie
Do góry