reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna a beta hcg

No i martwię się bo tego 23.12 chyba już coś powinno być widać skoro beta była następnego dnia prawie 2000. No ale to był dopiero 4t2d i ta macica w tylozgieciu utrudnia też obrazowanie. Mam nadzieję że po prostu było za wczesnie
na tym etapie zwyczajnie może być jeszcze nic nie widać, spokojnie czekaj do kolejnej wizyty, chociaż wiem, że jest ciężko :)
 
reklama
Nie wytrzymałam i poszłam na usg.. Ufff pęcherzyk w jamie macicy, no i widać już w środku pęcherzyk żółtkowy i maleńki na razie zarodek. Jeszcze nie słyszałam serca, ale to było dopiero 5t1d więc mogłoby jeszcze za wcześnie. Idę za tydzień, mam nadzieję że już będzie słuchać :)
 
Do góry