reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna (ektopowa)

Odkopuję temat;) różnież jestem po cp i zastanawiam się co dalej? Lekarz kazał odczekać pół roku, ale jest ogromny strach przed kolejną cp;(
 
reklama
@LittleParis osobiscie nie przezylam cp. Bardzo mi przykro, ze cie to spotkalo. Twoj strach przed powtorka jest zrozumialy. To, co moge zasugerowac, to badanie droznosci jajowodow. Brak droznosci lub zwezenia nie musza, ale moga sie przyczyniac do cp. Badanie mozna przeprowadzic na nfz w szpitalu.
 
Witajcie jestem nowa i jak wy przeszlam w maju ciąże poza macica. Teraz piszę z pod szpitala. Czekam na wynik bhcg lekarka powiedziała że możemy się starać w październiku udało się ale boli podbrzusze strasznie choć to dopiero 3 tydz będzie gdzieś i nic nie zobaczymy boję się okrutnie. Za 2 godz będzie wynik i jutro wizyta jak będzie kolejna pm chyba się zalamie miała któraś druga udana????
 
Destino, nie wiedzialam że wykonują to na NFZ, ale mam to w planach na marzec jak już będzie wszystko ok:)
Nati712 domyślam się jak się boisz bo ja pomimo że w ciąży nie jestem to często o tym myślę że druga może być też pm i to będzie dramat bo u mnie ginekolog się nie zorientował i w 8 tc w ciężkim stanie trafiłam do szpitala i od razu laparotomia po 25 min od diagnozy bo krwawienie już do otrzewnej było i dużo krwi :(
Udało Wam się za pierwszym razem starań?
 
@LittleParis osobiscie nie przezylam cp. Bardzo mi przykro, ze cie to spotkalo. Twoj strach przed powtorka jest zrozumialy. To, co moge zasugerowac, to badanie droznosci jajowodow. Brak droznosci lub zwezenia nie musza, ale moga sie przyczyniac do cp. Badanie mozna przeprowadzic na nfz w szpitalu.
Tego badania nie ma na nfz mi krzyczeli 1200 zł kontrast sprowadzany z Holandii
 
reklama
Do góry