reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna (ektopowa)

Tak,bthcg rośnie ....mało ale idzie .... ostateczna decyzja jest taka ze w piątek powtarzają bthcg jak nie spadnie 15% to znak że methotrexat na mnie nie zadzialal i nie zadziala a kolejnej dawki mi nie dadzą bo to zbyt duże obciążenie dla nerek .... w poniedziałek jadę wtedy na blok ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
I jak tam kochana? Moja beta z lekka spada,jutro powtorza i do domu .... będę musiała przyjeżdżać I kontrolować bthcg .... czuje się dziś jakbym zaraz miała dostac @ ... wiec pewnie ruszyło :) ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
u mnie też spadła do 741 :) na razie mam czekać zrobić bhcg w sobotę lub poniedziałek a jak bym się źle poczuła, bolało lub gorączka to szpital.
Chyba się wykrwawie :/
 
no i czekam na pozytywne wieści od Ciebie. Obyś nie musiała już wracać do szpitala no chyba że na poród po 9 miesiącach ciąży
 
A na krwawienie co mówi,? Ze się oczyszcza? Dobrze ze spada,byleby szybko .... mnie dziś tak bolało ze myślałam że coś urodze i potem cisza .. może coś tam się dzieje ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
u mnie też spadła do 741 :) na razie mam czekać zrobić bhcg w sobotę lub poniedziałek a jak bym się źle poczuła, bolało lub gorączka to szpital.
Chyba się wykrwawie :/
No jutro bthcg i mówią ze jak się dobrze czuje to do domu i będziemy monitorowac spadek .... czekam z niecierpliwością. ..niech to się już skończy ...

A usg ci robili ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
miałam robione na wizycie w zeszłą sobotę to widać coś było pod jajnikiem niby ciałko żółte najprawdopodobniej ale pewności nie miała. Kazała zrobić bhcg I powtórzyć po 2 dniach i wtedy miałyśmy myśleć co dalej. A że spada całkiem ładnie to na razie czekam. Może się sama wchłonie. Sama nie wiem. Dolegliwości zero poza tym krwawieniem od miesiąca.
 
No jutro bthcg i mówią ze jak się dobrze czuje to do domu i będziemy monitorowac spadek .... czekam z niecierpliwością. ..niech to się już skończy ...

A usg ci robili ?

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
w domu zawsze człowiek szybciej dochodzi do siebie
 
U mnie po lewej tez cały czas widzą ciałko żółte i to duże 5cm .... lekarz na wieczornej wizycie się ze mną zegnal. ... miło ... ewidentnie chcą mnie juz do domu wygnac ... a ja ciekawa jestem jutrzejszej bthcg no i z niecierpliwością czekam aż spadnie do 0 .... nigdy nie sądziłam ze będę czekała właśnie na to z aż taką niecierpliwością ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
ja już się przyzwyczaiłam że czasem muszę się cieszyć z rzeczy które normalnie by mnie dolowaly. Przewrotność losu.
 
Do góry