reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna (ektopowa)

dobrze ze beta spadła,ciekawe co się tam porobilo ...niech kurcze znika .... a ja w trakcie kolejnego cyklu ... zobaczymy ... niby śladu po cp nie ma ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
fircyk jak się czujesz? Już się organizm ustabilizował?

anula88 co u Ciebie?

U mnie starań ciąg dalszy - bez efektu. Za 2tyg wizyta u ginekologa. Cykle rozregulowane. Ostatnio wszystkie objawy ciąży a w 33tc okres. I ciągle się zastanawiam czy ślad po cp z jajnika zszedł
 
Rada - poza tym co sama chcesz robić to tylko głowa do góry, nie poddawać się i wierzyć że będzie dobrze. I przed staraniami porobić badania czy nie ma jakiś zakażeń - wymaz z pochwy, przeciwciała na cytomegalie itp i wyleczyć wszystkie zęby.
Będzie dobrze :) fajnie że masz już dzieci
 
Hey ..

Caltha uda się .. jestem w 7 tyg ,ale oczywiście jest i bonus w postaci krwiaka przy jajowodzie jakby,w poniedziałek mam wizytę wiec boje się jak cholera .... odczuwam dyskomfort po tej stronie i czuje ten jajowod .... zresztą bywały i takie @ ze miałam jakby skurcze z tego jajowodu powiem ci ze masakra .... teraz ma szczęście jest umiejscowiona w macicy ... cykle tez wróciły do normy ...

swoją drogą strasznie jakoś przeżyłam ta moja cp .. często o tym myślę choć nie powinnam ....


Dove przykro ze i ciebie to spotkało ..swoją drogą cc i infekcje maja
niestety wpływ na cp .... wiadomo teraz jesteśmy bardziej obciążone ale jak widać na moim przykładzie jest nadzieja ze będzie dobrze ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
anula88 mocno trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. Należy Ci się w miarę spokojna ciąża ze szczęśliwym finałem.
 
anula88 mocno trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. Należy Ci się w miarę spokojna ciąża ze szczęśliwym finałem.
A powiedz kochana co gin mówi na to wszystko ? stymulacja ovu wchodźi w grę albo co ? droznosc ? czy porostu czekać ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A powiedz kochana co gin mówi na to wszystko ? stymulacja ovu wchodźi w grę albo co ? droznosc ? czy porostu czekać ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Postanowiłam pójść do swojego zaufanego ale mi się cykl wydłużyl i musiałam przesunąć a do niego miesiąc się czeka i dopiero 21.06 idę. Tylko jemu jednak ufam i mam nadzieję że coś wymyśli. Oby się nie okazało że tamto coś ba jajowodzie trzeba było usunąć bo się wkurze
 
Do góry