reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, HSG

reklama
Cześć dziewczyny .
Jestem tu nowa i nie wiem już co mam robić:(
Wczoraj po pracy wyszły dwie grube kreseczki i to było w dniu gdzie miałam dostać okres . Rano czyli dziś również dwie kreski i dziś już od razu byłam u ginekolog , ponieważ mam ciężką pracę to chciałam to jak najszybciej załatwić .
Podejrzewam że może być to plus minus 2/3 tygodnie ... Wiadomo że ginekolodzy inaczej to liczą i Pani mówiła że w czwartym tygodniu jakaś kreseczka jest ale nie wie czy to jest pęcherzyk . Potem sprawdziła co z jajnikami i niby w prawym jest podejrzenie że krew mi się wylewa i że może być to ciąża pozamaciczna ... ale ogólnie sama nie jest pewna i kazała mi przyjść jeszcze jutro . Czy jest w ogóle szansa że po prostu Pani za bardzo mnie wystraszyła i że ten pęcherzyk może się jeszcze pojawić ? Proszę wesprzyjcie mnie chodź troszkę :(
( Pani jeszcze mówiła też że za wcześnie przyszłam i wszystko się może zdarzyć ale już sama nie wiem :(. Strasznie mi przykro )
 
Cześć dziewczyny .
Jestem tu nowa i nie wiem już co mam robić:(
Wczoraj po pracy wyszły dwie grube kreseczki i to było w dniu gdzie miałam dostać okres . Rano czyli dziś również dwie kreski i dziś już od razu byłam u ginekolog , ponieważ mam ciężką pracę to chciałam to jak najszybciej załatwić .
Podejrzewam że może być to plus minus 2/3 tygodnie ... Wiadomo że ginekolodzy inaczej to liczą i Pani mówiła że w czwartym tygodniu jakaś kreseczka jest ale nie wie czy to jest pęcherzyk . Potem sprawdziła co z jajnikami i niby w prawym jest podejrzenie że krew mi się wylewa i że może być to ciąża pozamaciczna ... ale ogólnie sama nie jest pewna i kazała mi przyjść jeszcze jutro . Czy jest w ogóle szansa że po prostu Pani za bardzo mnie wystraszyła i że ten pęcherzyk może się jeszcze pojawić ? Proszę wesprzyjcie mnie chodź troszkę :(
( Pani jeszcze mówiła też że za wcześnie przyszłam i wszystko się może zdarzyć ale już sama nie wiem :(. Strasznie mi przykro )
Przy tak wczesnej ciąży ginekolog nie zobaczy pęcherzyka ciążowego. Niepokojące jest to, ze mówiła ze widzi, ze się coś wylewa... sprawdzaj sama poziom beta hcg i zostaje Ci czekać. Może się okazać przecież, ze wszystko jest ok.
 
reklama
Cześć dziewczyny .
Jestem tu nowa i nie wiem już co mam robić:(
Wczoraj po pracy wyszły dwie grube kreseczki i to było w dniu gdzie miałam dostać okres . Rano czyli dziś również dwie kreski i dziś już od razu byłam u ginekolog , ponieważ mam ciężką pracę to chciałam to jak najszybciej załatwić .
Podejrzewam że może być to plus minus 2/3 tygodnie ... Wiadomo że ginekolodzy inaczej to liczą i Pani mówiła że w czwartym tygodniu jakaś kreseczka jest ale nie wie czy to jest pęcherzyk . Potem sprawdziła co z jajnikami i niby w prawym jest podejrzenie że krew mi się wylewa i że może być to ciąża pozamaciczna ... ale ogólnie sama nie jest pewna i kazała mi przyjść jeszcze jutro . Czy jest w ogóle szansa że po prostu Pani za bardzo mnie wystraszyła i że ten pęcherzyk może się jeszcze pojawić ? Proszę wesprzyjcie mnie chodź troszkę :(
( Pani jeszcze mówiła też że za wcześnie przyszłam i wszystko się może zdarzyć ale już sama nie wiem :(. Strasznie mi przykro )

Trzymam kciuki . Ja po miesiączce tez biorę się do działania 😁
Hej dziewczyny z racji tego że jestem tu nowa i jeszcze nie do końca wiem jak działa ta strona mam do was pytanie czy miała ktoras z was tak jak ja , natomiast 22.04 miałam badanie hsg na szczęście oba jajowody drożne okresu dostałam w terminie 06.05 natomiast teraz powinnam mieć drugi i spóźnia się już od tygodnia czy to może być wina badania ? Dodam że zrobiłam test lecz niestety jedna kreska 😭😭
 
Do góry