reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywno艣ci, czyli Farma 艢wie偶o艣ci!

Wskakuj na Farm臋 艢wie偶o艣ci i sprawd藕 propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, 偶e wskakuj臋.

Nie zapomnijcie wzi膮膰 udzia艂 w konkursie Netto: Zdob膮d藕 nagrody!

reklama

Ci膮偶a pozamaciczna, HSG

reklama

MoniB1988

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
6 Grudzie艅 2020
Post贸w
360
Hej jestem tu nowa natomiast m贸j tej jest drugi cykl po hsg lecz sp贸藕nia si臋 ju偶 @ ponad tydzie艅 test jak na razie negatywny 馃槶馃し
Po tygodniu sp贸藕nienia test powinien ju偶 pokaza膰 gdyby to by艂a ci膮偶a. Poczekaj jeszcze kilka dni jak si臋 okres nie pojawi to id藕 do ginekologa. Zawsze mia艂a艣 regularne cykle?

Do艂膮czy艂(a)
8 Czerwiec 2021
Post贸w
4
To co艣 si臋 rozregulowa艂o... mo偶e mia艂a艣 jaki艣 wi臋kszy stres... poczekaj jeszcze kilka dni i skonsultuj z ginekologiem
Stresu nie mia艂am na szcz臋艣cie , wizyt臋 mam um贸wiona na 18 wi臋c pozosta艂o tylko czeka膰 , ale mia艂am nadziej臋 偶e mo偶e kt贸ra艣 z was mo偶e mia艂a taki przypadek i chocia偶 troszk臋 si臋 uspokoj臋 , bo nie daje mi to spokoju

ania81381

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
1 Marzec 2021
Post贸w
20
Stresu nie mia艂am na szcz臋艣cie , wizyt臋 mam um贸wiona na 18 wi臋c pozosta艂o tylko czeka膰 , ale mia艂am nadziej臋 偶e mo偶e kt贸ra艣 z was mo偶e mia艂a taki przypadek i chocia偶 troszk臋 si臋 uspokoj臋 , bo nie daje mi to spokoju
Moj przypadek opisa艂am wcze艣niej. Mo偶e jest za wcze艣nie by cokolwiek zobaczy膰 . Wszystko zale偶y od do艣wiadczenia lekarza , sprz臋tu itd. My艣le ze najepszym Twoim przyjacielem b臋dzie teraz spok贸j . Nerwy tu nic nie pomog膮. Musisz si臋 odstresowa膰 i poczeka膰

Anka_A32

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Luty 2019
Post贸w
29
Cze艣膰 dzieczyny, jestem tu nowa ale licz臋 偶e mo偶e kt贸ra艣 z Was mi co艣 podpowie...
Staramy si臋 z m臋偶em od 3 lat i niestety nic. Clostylbedgyt, duphaston przechodzi艂am przez ponad p贸艂 roku. Bezskutecznie. Wczoraj mia艂am powt贸rzone HSG... Na pierwszy ca艂y kontrast 偶e mnie wyp艂yn膮艂. Wczoraj na zdj臋ciu, zaraz na pocz膮tku jajowodu wida膰 Bia艂a banke a od niej cieniutka pokr臋cona linie i to koniec. Drugi jajow贸d nic. Lekarz skierowa艂 na laparoskopi臋. Powiedzia艂 偶e mo偶e tylko przypuszcza膰 ze to wodniak, endometrioza, sam nie wiedzia艂 a nie chcia艂 strzela膰. Mia艂y艣cie podobny problem? Podobnie wygl膮daj膮ce zdj臋cie?

ania81381

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
1 Marzec 2021
Post贸w
20
Wg mnie powinna艣 zrobi膰 biopsje endometrium. Mo偶e masz jaki艣 stan zapalny, co nie ma opcji przyj膮膰 zarodka. Osobi艣cie ba艂abym si臋 laparoskopii. Mojej kuzynce zniszczyli rz臋ski w ostatnim sprawnym jajowodzie . Najcz臋艣ciej jak nie ma przyczyny a staracie si臋 ju偶 mega d艂ugo zostaje in vitro

reklama

ania81381

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
1 Marzec 2021
Post贸w
20
Cze艣膰 dzieczyny, jestem tu nowa ale licz臋 偶e mo偶e kt贸ra艣 z Was mi co艣 podpowie...
Staramy si臋 z m臋偶em od 3 lat i niestety nic. Clostylbedgyt, duphaston przechodzi艂am przez ponad p贸艂 roku. Bezskutecznie. Wczoraj mia艂am powt贸rzone HSG... Na pierwszy ca艂y kontrast 偶e mnie wyp艂yn膮艂. Wczoraj na zdj臋ciu, zaraz na pocz膮tku jajowodu wida膰 Bia艂a banke a od niej cieniutka pokr臋cona linie i to koniec. Drugi jajow贸d nic. Lekarz skierowa艂 na laparoskopi臋. Powiedzia艂 偶e mo偶e tylko przypuszcza膰 ze to wodniak, endometrioza, sam nie wiedzia艂 a nie chcia艂 strzela膰. Mia艂y艣cie podobny problem? Podobnie wygl膮daj膮ce zdj臋cie?
Wg mnie powinna艣 zrobi膰 biopsje endometrium. Mo偶e masz jaki艣 stan zapalny, co nie ma opcji przyj膮膰 zarodka. Osobi艣cie ba艂abym si臋 laparoskopii. Mojej kuzynce zniszczyli rz臋ski w ostatnim sprawnym jajowodzie . Najcz臋艣ciej jak nie ma przyczyny a staracie si臋 ju偶 mega d艂ugo zostaje in vitro

Do g贸ry