reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, HSG

reklama
Zgadza się. Długo staraliście się zanim zaszłaś w ciąże pozamaciczna ?
Myśle, ze nie. Jednak nasze ciała ostatnio trochę przeszły... trzeba im dać
Swietna wiadomość !😍 ja właśnie czekam na okres a zaraz po nim zaczynamy. Ciekawe czy się uda. Trzymam

Myśle, ze nie. Jednak nasze ciała ostatnio trochę przeszły... trzeba im dać czas
Myśle, ze nie. Jednak nasze ciała ostatnio trochę przeszły... trzeba im dać czas na uregulowanie.
Na pewno wszystko jest ok - będzie dobrze!
 
Zgadza się. Długo staraliście się zanim zaszłaś w ciąże pozamaciczna ?
Łącznie już leci chyba z 3 rok. Zanim zaszłam w pierwszą ciąże to się staraliśmy prawie 2 lata, ale tak bardzo na luzie podchodziłam. Niestety poroniłam. W 10 tygodniu zatrzymało się serduszko. Dokładnie rok po pierwszej zaszłam znowu i właśnie była pozamaciczna. Podchodzimy do naszej trzeciej ciąży z nadzieją, ze tym razem uda się ją donosić. A jak było u Was?
 
Łącznie już leci chyba z 3 rok. Zanim zaszłam w pierwszą ciąże to się staraliśmy prawie 2 lata, ale tak bardzo na luzie podchodziłam. Niestety poroniłam. W 10 tygodniu zatrzymało się serduszko. Dokładnie rok po pierwszej zaszłam znowu i właśnie była pozamaciczna. Podchodzimy do naszej trzeciej ciąży z nadzieją, ze tym razem uda się ją donosić. A jak było u Was?
Poronienie samoistne w grudniu 2019 i CP w maju 2020 - wtedy z zajściem w ciąże nie miałam problemu.
Udawało się zajść od razu. Gorzej z utrzymaniem ciąży.
Po CP mimo starań co cykl cisza.
 
Poronienie samoistne w grudniu 2019 i CP w maju 2020 - wtedy z zajściem w ciąże nie miałam problemu.
Udawało się zajść od razu. Gorzej z utrzymaniem ciąży.
Po CP mimo starań co cykl cisza.
A od czasu cp chodziłaś na monitoring? Lekarz dawał Ci jakieś „wspomagacze” na zajście? Kurde, od maja trochę czasu już zleciało... ja miesiąc po cp zrobiłam drożność. Okazało się wszystko ok i w tym samym cyklu dostałam zastrzyk Ovitrelle + utrogestan po 3 tabletki dopochwowo od 16 do 25 dc. Teraz już wiem, ze się w tym cyklu nie udało jednak. W kolejnym cyklu znowu idę do kliniki po kolejna dawkę. Licze na to, ze to pomoże choć trochę...
 
Ja mam synka ciąża naturalna, bez żadnych problemów 5 lat temu. Druga pozamaciczna. Do teraz nie rozumiem dlaczego 😞 a starania od października narazie bez skutku. Może HSG coś pomoże
 
reklama
Łącznie już leci chyba z 3 rok. Zanim zaszłam w pierwszą ciąże to się staraliśmy prawie 2 lata, ale tak bardzo na luzie podchodziłam. Niestety poroniłam. W 10 tygodniu zatrzymało się serduszko. Dokładnie rok po pierwszej zaszłam znowu i właśnie była pozamaciczna. Podchodzimy do naszej trzeciej ciąży z nadzieją, ze tym razem uda się ją donosić. A jak było u Was?
Przykro mi ze tyle to już trwa u Ciebie 😞 trzymam kciuki zeby to staranie było owocne. Zrobiłaś badania hormonalne?
 
Do góry