reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna i co dalej?

A co do teściowej to jak ma takie głupoty gadać to lepiej niech głosu nie zabiera, brzmi jak te babki które mnie pytały w szpitalu czemu tyle czekają zamiast mnie operować. No może właśnie po to by nie operować skoro to miało być moje pierwsze dziecko?🙄
Ja też nie chciałam sobie na siłę wmawiać bo nie mogłam uwierzyć, że tak szybko nam się udało.. dokładnie i ten cholerny strach żeby uratować jajowód . Powiem Ci, że u nas to samo wozi się po wszystkich w domu w tym roku, chyba ktos urok rzucił :( ja trzymam za piątek :) pewnie można się powspierac na priv u mnie też to świeża sprawa . A najlepiej rozumieją te osoby które przeszły to samo . A jeszcze to 6 miesięcy nie można się starać
 
reklama
Gdyby któraś szukała odpowiedzi i odnalazła ten wątek- beta poniżej wykrywalności, w jajowodzie nic nie ma 😁
 
Do góry