reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna ? Pomocy ☹

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
2
Witajcie. Dzisiaj byłam na usg według ostatniej miesiączki 8tc. Jednak cykle mam bardzo nieregularne (33-40). Na usg widać tylko pęcherzyk ciążowy. Pani doktor od razu przekreśliła wszystko twierdząc, że już nic tam się nie zadzieje. Zauważyła też coś w lewym jajniku podejrzewa, że tam rozwija się zarodek. Po konsultacji u drugiego ginekologa dowiedziałam się, że nie może być równocześnie pęcherzyk ciążowy w macicy a rozwijający się zarodek w jajniku. Dodatkowo przy tak nieregularnych cyklach może nadal być to wczesna ciąża. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Strasznie się martwię:( jutro idę na bete i w poniedziałek, we wtorek wizyta. Jednak zawsze lepiej pogadać z kimś kto miał podobną sytuację. Dołączam opis badania pani doktor (która na do widzenia powiedziała mi, że ma dzisiaj zły dzień bo jestem jej trzecią pacjentką
z nieprawidłową ciążą)
20170908_223853.png
 

Załączniki

  • 20170908_223853.png
    20170908_223853.png
    49,8 KB · Wyświetleń: 2 304
reklama
Nie mialam takiej sytuacji jednak moge Cie pocieszyc ze moja ciaza byla o 2 tyg mlodsza bo mialam nieregularne cykle przed ciaza i zamiast 6 tyg jak poszlam po tescie i nic widac nie bylo tez oczywiście zakladalam najgorsze to był 4 tydzień owulacja wystąpiła w dniu okresu i dlatego :-)
Robilam bete pieknie przyrastala az w koncu sie pojawił dzidzius z serduchem jal dzwon na usg :-)
Możliwe ze u Ciebie jest takze mlodsza
Zrob bete zobaczysz który tydzien i powtorz po 48 h.
Poczekaj z tydzień i idz do dobrego ginekologa.
Baby sa wredne .
Jak ona .mogla Ci tak powiedzieć.
Możliwe ze w jajniku to cialko zolte:-)
 
Trzymam kciuki żeby w jajniku to jednak nie był zarodek
Powodzenia
Ja nie czekałabym tydzień jeżeli diagnoza co do ciąży ektopowej tej lekarki jest trafna i trzymalabym się jej zaleceń jedyne co to w poniedziałek lub jeżeli masz możliwość jeszcze dzisiaj udalabym się do innego lekarza z dobrym aparatem usg No i wrazie krwawienie udaj się jak najszybciej na izbę przyjęć
 
Ostatnia edycja:
Do góry