reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

Dołączył(a)
29 Listopad 2018
Postów
12
Hej dziewczyny. Robiłam 3 razy wynik beta hcg 29.11 wynosiła 213,3 , 3.12. Wynosiła 395,8 a dziś 7.12 wynosi 460... jestem w szpitalu bo mam podejrzenie ciąży pozamacicznej jednak na usg robionym wczoraj i dziś nie było żadnego pecherzyka wewnątrz macicy ani poza nią. Wykryli tylko ciałko żółte. Lekarze nie wiedzą co zrobić. Dodam że nie miałam żadnego krawienia od ostatniej miesiączki a miałam ja 24-29.10. Nie boli mnie nic czuje się dobrze. Była któraś z Was w podobnej sytuacji ?
 
reklama
Moja beta była 688 a następnego dnia 1001 i była to ciąża pozamaciczna przy prawidłowym wzroście bety wiec od tamtej pory się tym nie sugeruje . Powyżej tysiąca widać pęcherzyk
 
Hej dziewczyny. Robiłam 3 razy wynik beta hcg 29.11 wynosiła 213,3 , 3.12. Wynosiła 395,8 a dziś 7.12 wynosi 460... jestem w szpitalu bo mam podejrzenie ciąży pozamacicznej jednak na usg robionym wczoraj i dziś nie było żadnego pecherzyka wewnątrz macicy ani poza nią. Wykryli tylko ciałko żółte. Lekarze nie wiedzą co zrobić. Dodam że nie miałam żadnego krawienia od ostatniej miesiączki a miałam ja 24-29.10. Nie boli mnie nic czuje się dobrze. Była któraś z Was w podobnej sytuacji ?
I jaki był finał?
 
reklama
Do góry