reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

Truskawka1233 bardzo dziekuje za wsparcie w szpitalu okazało się niezbędne bo zostałam tam az 2 tygodnie, ale nie żałuje. Kontynuując moja historie po metotrexacie beta w 4 dobie wzrosła do 3000 ! ( przy przyjęciu miałam 1480) lekarze kazali mi zdecydować czy chce laparoskopie czy kolejną dawkę. W zwiazku z tym ze strasznie na mnie działa narkoza ( wycięcie torbieli miałam w 2016) to zdecydowalam o 2 dawce. Po kolejnej dawce beta zaczeła spadać 1580 przy wypisie po 2 tygodniach 719 i obserwacja bety raz w tygodniu w szpitalu ewebtualne usg. Objawy po metotreksacie żadne oprócz kłócia prawego jajnika i zaparcia jednorazowego z ktorym musialam pierwszy raz w zyviu walczyc. Od czasu do czasu nasilona migrena. Wszystkim dziewczynom życzę szczęścia i zdrowia 😍😘
 
reklama
Ja też w lipcu przechodziłam CP... "okres" (który okresem jednak nie byl) w terminie, potem plamienie, kłucie w podbrzuszu, test pozytywny, beta niska, później robiona co 2 dni, kiepsko przyrastała i mój lekarz wypisał skierowanie na zabieg. Dobrze ze nasz organizm daje znaki bi gdyby nie plamienie nie pomyślałabym że mogę być w ciąży a później mogłoby się to skończyć krwawieniem i rozerwaniem jajowodu, a tak to przynajmniej mam go w całości...
 
Ja też w lipcu przechodziłam CP... "okres" (który okresem jednak nie byl) w terminie, potem plamienie, kłucie w podbrzuszu, test pozytywny, beta niska, później robiona co 2 dni, kiepsko przyrastała i mój lekarz wypisał skierowanie na zabieg. Dobrze ze nasz organizm daje znaki bi gdyby nie plamienie nie pomyślałabym że mogę być w ciąży a później mogłoby się to skończyć krwawieniem i rozerwaniem jajowodu, a tak to przynajmniej mam go w całości...
Dodam jeszcze że to był 6 tydzień i nie było nic widać na usg.
 
Do góry