reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

reklama
Bardzo wczesna ciąża dlatego nie było go widać. Także puki co wszystko w najlepszym porządku. Beta pięknie rośnie. Za 2 tygodnie być może ujrze juz człowieczka
No i super! Dobrze ze poszłaś na wizytę wcześniej i możesz już być spokojniejsza 🙂 trzymam kciuki 🤞
 
Można powiedzieć że miałaś szczęście. U mnie też dość szybko padło podejrzenie bo przy becie 630. Ale ja miałam już bóle i plamienia. Przy becie 1250 miałam "pecherzyk" 29x18mm. Dziś jestem tydzień po podaniu metotreksatu i albo dzis poroniłam resztki albo to już okres 🤷🏽‍♀️
A po podaniu metotreksatu plamiłaś?
 
reklama
Do góry