reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna

No właśnie ja krwawiłam jeden dzień po 3 dawce. Pani profesor w szpitalu mówiła że może wystąpić plamienie kiedy hcg spada. Ale zastanawiam się co jeśli się nie pojawi to gdzie ten zarodek się wchłania wtedy, gdzie jego resztki uchodzą?
To czekanie aż hcg spadanie do 0 chyba mnie wykończy
Ja plamiłam cały czas przy CP. Od początku. A tydzien po podaniu metotreksatu dostałam krwawienie 3 dni ale bardzo obfite że skrzepami i bolesne...
i
 
reklama
No właśnie ja krwawiłam jeden dzień po 3 dawce. Pani profesor w szpitalu mówiła że może wystąpić plamienie kiedy hcg spada. Ale zastanawiam się co jeśli się nie pojawi to gdzie ten zarodek się wchłania wtedy, gdzie jego resztki uchodzą?
To czekanie aż hcg spadanie do 0 chyba mnie wykończy

i
Mi jedna położna mówiła, ze się wchłania, natomiast inna, ze zostaje wydalony z krwią.
Leżałam na sali z dziewczyną, też po metotreksacie, która tylko albo plamiła albo w ogóle nic (gdzie ze mnie się ostro lało). Po chyba 2-3 dniach okazało się, zę owszem, krwawiła, ale do jamy brzusznej i miała mega bóle, bo dostała zapalenia otrzewnej.
Nie mówię, że i u Ciebie, czy kogoś będzie tak samo, ale warto mieć to na uwadze, że w razie jakiegoś bólu brzucha, innego, niż zazwyczaj, warto podjechać na IP, aby zobaczyli co się dzieje.
 
No właśnie ja krwawiłam jeden dzień po 3 dawce. Pani profesor w szpitalu mówiła że może wystąpić plamienie kiedy hcg spada. Ale zastanawiam się co jeśli się nie pojawi to gdzie ten zarodek się wchłania wtedy, gdzie jego resztki uchodzą?
To czekanie aż hcg spadanie do 0 chyba mnie wykończy

i

Ja nie plamiłam. A dostałam 2 dawki
 
Mi jedna położna mówiła, ze się wchłania, natomiast inna, ze zostaje wydalony z krwią.
Leżałam na sali z dziewczyną, też po metotreksacie, która tylko albo plamiła albo w ogóle nic (gdzie ze mnie się ostro lało). Po chyba 2-3 dniach okazało się, zę owszem, krwawiła, ale do jamy brzusznej i miała mega bóle, bo dostała zapalenia otrzewnej.
Nie mówię, że i u Ciebie, czy kogoś będzie tak samo, ale warto mieć to na uwadze, że w razie jakiegoś bólu brzucha, innego, niż zazwyczaj, warto podjechać na IP, aby zobaczyli co się dzieje.
A jak z ciebie się lala krew to bolal brzuch jak na miesiączke?
 
Byłam na kontroli dzisiaj i potwierdzili że to normalne też się ze mnie leje i ból jak na miesiączke.po jakim czasie hcg spadło Ci do 0 od podania mtx
Miesiąc. Dostałam mtx jakoś 22.01, a koniec lutego miałam 0. Nie wiem czy to spada ileśtam procent, czy o ileś ilościowo, ale ja wychodząc ze szpitala startowałam z bety około 500-700 chyba ( po 2 dawkach mtx).
 
reklama
Do góry