reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza pozamaciczna

reklama
Ja nic nie reklamuję tylko mówię o własnym doświadczeniu. U mnie się sprawdził. 3 miesiące przed staraniem zaczęłam go stosować i bez obserwacji u ginekologa po pierwszym cyklu starań jestem w ciąży
Ale ja też niczego nie reklamuję, mówię tylko co ma dobry skład i spełnia dzienne zapotrzebowanie na dane witaminy dla kobiety starającej się o ciążę.

A ja nie bralam żadnych witamin, i zaszlam od razu, to co, mam mówić że wszystkie witaminy są zbędne bo u mnie to się sprawdziło?
 
Aha, bo zaraz ktos napisze to w końcu stosowałaś te witaminy czy nie 😅 więc już tłumaczę : witaminy zaczelam stosować dopiero po pierwszym trymestrze. Ale wiem że są dobre zarówno w ciąży, jak i dla kobiety starającej się o dziecko.
 
Wiecie, że od witamin nie zachodzi się w ciążę? To że je brałyście i zaszłyście w pierwszym drugim czy 3 cyklu nie sprawiło, że od tego właśnie zaszylyscie w ciążę.

A co do witamin to polecam puerie uno. Również można poczytać o niej u Pana tabletki i ma fajniejsze proporcje kwasu foliowego od mama dha premium plus, które też jest bardzo spoko
 
Nie chcę się tutaj przekonywać i wywoływanie jakieś burzy więc napiszę ostatni komentarz. Nie twierdzę, że od witamin zaszłam w ciążę, ok można to było tak zrozumieć mój błąd. Chodzi mi o to, że wcześniej robiłam podstawowe badania zanim zaczęłam stosować witaminy i 2,5 miesiąca po zastosowaniu powtórzyłam i miałam lepsze wyniki. Ale też nikogo nie zmuszam, po prostu opisuję moją sytuację, chociaż jak widzę już się nie będę odzywać. Pozdrawiam Wszystkich.
 
2 grudnia usunięto mi lewy jajowód z powodu ciąży pozamacicznej lekarz po badaniach powiedział że jest ok i mogę starać się o kolejne dziecko jak szybko udało wam się zajść w zdrową ciążę czy brałyscie jakieś leki lub witaminy mi gin kazał brać tylko kwas foliowy.
Ja przed ciążą brałam tylko kwas foliowy. W ciąży biorę mama dha premium plus.
 
Brałam Femibion w ciąży i pamiętam, że w którymś tam było dha
W femibion 0 brak kwasów omega, w 1 brak kwasów omega, w 2 jest tylko 200mg a zalecana ptg to 600-1000mg, w 3 to samo - tylko 200 mg a należy przyjmować 600-1000. Ogólnie nie polecam tych witamin, mało witaminy D, i pamiętam że wypadały drogo.
 
reklama
W femibion 0 brak kwasów omega, w 1 brak kwasów omega, w 2 jest tylko 200mg a zalecana ptg to 600-1000mg, w 3 to samo - tylko 200 mg a należy przyjmować 600-1000. Ogólnie nie polecam tych witamin, mało witaminy D, i pamiętam że wypadały drogo.
Czyli jednak coś tam ma z tego DHA i nie tak kompletnie od czapy, że dopiero od któregoś momentu wdrożony 🙃
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-26-19-46-30-820_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2022-12-26-19-46-30-820_com.google.android.apps.docs.jpg
    399,7 KB · Wyświetleń: 31
  • Screenshot_2022-12-26-19-44-54-034_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2022-12-26-19-44-54-034_com.google.android.apps.docs.jpg
    455,5 KB · Wyświetleń: 22
  • Screenshot_2022-12-26-19-45-43-830_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2022-12-26-19-45-43-830_com.google.android.apps.docs.jpg
    343 KB · Wyświetleń: 25
Do góry