reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża pozamaciczna

szczeslimamaminka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2017
Postów
67
Hej:( jestem w ciazy końcówka 6 tygodnia byłam już 2 razy u lekarza ale.nadal nic.nie widać lekarz kazał przyjść zA tydzień by sprawdzić jeszcze raz ale powiedział że może to być.ciąża pozamaciczna... :(:(:(:(
Czy jest tu.ktoś kto się z tym spotkał? Proszę o pomoc bo sięzałamuje już
 
reklama
Jaka masz pewność ze to 6 tygodni? Czasem owulacje się przesuwają. Ja byłam w niedziele na pogotowie z powodu bólu i właśnie mam 2 w 1. Czyli owulacje i okres.
 
Hej:( jestem w ciazy końcówka 6 tygodnia byłam już 2 razy u lekarza ale.nadal nic.nie widać lekarz kazał przyjść zA tydzień by sprawdzić jeszcze raz ale powiedział że może to być.ciąża pozamaciczna... :(:(:(:(
Czy jest tu.ktoś kto się z tym spotkał? Proszę o pomoc bo sięzałamuje już

Witaj. Ja właśnie dziś usłyszałam to samo. 6 tydz początek. Beta hcg 4 razy przyrost idealny nawet ponad normę i też nic nie widać. Jaki miałaś przyrost bety? Mialaś jakieś bóle? Plamienia?
 
Witaj. Ja właśnie dziś usłyszałam to samo. 6 tydz początek. Beta hcg 4 razy przyrost idealny nawet ponad normę i też nic nie widać. Jaki miałaś przyrost bety? Mialaś jakieś bóle? Plamienia?
Czy coś się już zmieniło?
Tygodnia ciąży nikt nie jest w stanie idealnie okreslic nawet jeśli mamy cykle jak w zegarku. Ja np. Mam ciążę o tydzień młodsza niżeli wychodziłoby to z terminu miesiączki :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry