reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, problemy i pytanie do końca życia czy będzie ok.

Wydaje mi sie ze skoro maluszek urodzil sie zdrowy, jest przebadany, rozwija sie dobrze to nie musicie sie juz martwic. Skoro zona czula sie jak przed kazdym innym okresem to byla na bardzo wczesnym etapie ciazy, moze nawet test by jej nie wykrył choc na przyszlosc warto taki wykonac przed kazdym powazniejszym badaniem, braniem lekow itd jesli istnieje jakiekolwiek podejrzenie. To ze maluszek urodzil sie malutki moglo miec przyczyne w nadcisnieniu, jest ono czesto objawem gorszych przeplywow, gorszej pracy lozyska itd. Moj syn urodzil sie rowniez 51cm i 2950g 9/10pkt, mimo ze dlugo po terminie i z podejrzeniem hipotrofi wlasnie przez nadcisnienie.
Zycze zdrowia i spokoju:*
To prawda. Moja miała 52 cm i 2992, podejrzenie malowodzia.
Jest wiele przyczyn małej wagi, wydaje mi się ze to badanie mogło nie mieć nic z tym wspólnego.
 
reklama
Tak masz rację co do tego że maluch mniejszej wagi to tylko wina nadciśnienia to racja całkowita. A teraz to mu się palce w stopach nie mieszczą od nadmiaru ciałka :D
 
Do góry